Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
6 listopada, 2016
banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Banery reklamowe: projekt, druk i lokalizacja
9 listopada, 2016

Bezobsługowa deska tarasowa Twinson

deski kompozytowe Twinson deski bezobs?ugowe deski tarasowe

Jak sprawić, żeby zielony dach lub przydomowy ogród powodowały entuzjazm gości i jednocześnie były wyjątkowo wygodne? Wystarczy przymocować deski kompozytowe Twinson, które posiadają właściwości tradycyjnego drewna i PVC. Na wielu stronach internetowych można sprawnie je znaleźć wpisując, np. określenia „deski tarasowe twinson sklep” czy „twinson deski sklep internetowy”. Wyprodukowane są z doskonałej jakości materiałów, posiadają ładny styl oraz będzie można z nich korzystać naprawdę bardzo długo.

Doskonały pomysł na nowoczesny taras

Bezobsługowe deski tarasowe Twinson to obietnica wieloletniego użytkowania, komfortu oraz oryginalnej oprawy zielonego dachu oraz dowolnego nowego miejsca na świeżym powietrzu, które jest zintegrowane z domem. Posiada 25 – letnią rękojmię na korozję biologiczną, jest niewrażliwy na powstawanie zabrudzeń i nie należy go dodatkowo wygładzać. Przez wiele lat zatrzymuje naturalny design drewna z równoczesnym zachowaniem zalet PVC. Trzeba dostrzec, że szczególnie w lato na tarasie, loggii czy zielonym dachu pojawia się zatrzęsienie insektów, które potrafią wyrządzić na nim sporo szkód. Deski wykonane z materiału kompozytowego Twinson są i na tenże element wytrzymałe. Nie pękają, nie mają złego wpływu na środowisko, są wodoodporne i nietrudne w utrzymaniu. Ponadto nie potrzebują specjalnych narzędzi w czasie układania. Może je więc „położyć” każdy z nas. Charakteryzują się jednocześnie ogromną twardością, mają antypoślizgową warstwę i niepostrzegalne elementy osadzające, dzięki którym powierzchnia, np. balkonu jest perfekcyjnie gładka (bez rozwarstwień, śrub lub drzazg). Konkretne modele desek różnią się szerokością (z dyletacją), wykończeniem oraz odcieniem. Co istotne – po montażu w ogóle nie trzeba ich także impregnować. Znakomicie wpasowują się zarówno w awangardową, jak i tradycyjną architekturę. W zimne dni deski tarasowe Twinson dają wrażenie ciepła, a gdy jest gorąco w ogóle nie grzeją się. Mamy możliwość śmiało spacerować po nich gołymi stopami nie czując żadnego dyskomfortu. Jeśli więc chcemy, aby nasz ogródek, taras bądź loggia prezentowały się intrygująco i zarazem były funkcjonalne, to powinniśmy zainwestować rzeczywiście w ową technikę.

Na jaki rodzaj deski kompozytowej się zdecydować?

Do wyboru mamy cztery typy desek bezobsługowych: deski O-Terrace, O-Terrace+, Maxi oraz Massive. Wszystkie mają: wytrzymałość na pleśń, próchnicę, na zabrudzenia i naturalny styl. Są ponadto w pełni nieszkodliwe dla środowiska (można je w 100% zutylizować) oraz mamy szansę je użyć w domkach jednorodzinnych. Deska O-Terrace+ oraz Massive nadają się na nawierzchniach komercyjnych (w galeriach bądź hotelach) i w miejscach użyteczności publicznej. Posiadają z dwóch stron wygładzony albo drobny ryfel, a do wyboru są lagry aluminiowe albo drewniane. O-Terrace+ jest wyposażony – w odróżnieniu do innych desek – jednostronny ryfel w kształcie fali. Modele O-Terrace oraz Maxi posiadają duży bądź delikatny ryfel, natomiast do wyboru są legary aluminiowe oraz wykonane z drewna. W grupie O-Terrace dodatkowo – legary PVC. W modelach Twinson O-Terrace oraz Terrace Maxi można wybrać dwa wzory wykończenia: listwą aluminiową albo listwą Twinson. Wariant Massive doskonale sprawdzi się w miejscach o wyszukanych kształtach. Deski są profesjonalnie obcięte i nie należy ich osłaniać listwami.

O doborze tanich desek tarasowych twinson dobrze byłoby pogadać z zawodowcem, zatem kimś, kto aktualnie je albo mocował samodzielnie albo ma o nich właściwą wiedzę. Należałoby także skorzystać ze wskazówek wprowadzonych na stronach www o systemie Twinson, przykładowo z blogów bądź propozycji sklepów. Specjalnie po to, aby rozejrzeć się jak konkretnie poszczególne typy wyglądają, z jakimi wydatkami należy się liczyć i jaki odcień najbardziej by nam odpowiadał.

Deski bezobsługowe – gdzie nabyć?

Po pierwsze w sklepach internetowych i stacjonarnych z wyrobami budowlanymi i wykończeniowymi. Dobrze jest, jeżeli obsługuje nas profesjonalista, który dobierze właściwe dla nas wyjście. Prócz samej deski trzeba kupić podkłady tarasowe (konstrukcyjne, montażowe), aluminiowe profile startowe, aluminiowe profile wykańczające (narożny, zakrywający), listwy wykończeniowe, profile wykonane z materiału kompozytowego (kątownik peryferyjny), łączniki do desek, stalowe narożniki, wkręty do uchwytów finalnych, uchwyty finalne, zaślepki do desek z adaptorami oraz roztwór do mycia. W najtańsze deski tarasowe twinson powinniśmy się „wyekwipować” wtedy, gdy sklep internetowy czy stacjonarny oferuje ciekawe promocje. Za każdym razem jednak patrzmy na odpłatność brutto, a nie netto. Poza tym sprawdźmy, czy drewno zużyte do produkcji desek powstaje z trwale zagospodarowanych europejskich zasobów leśnych i ma certyfikat PEFC. Co do tonu, to możemy wybrać orzechowy, popielaty, stalowy, morelowy, korzenny brąz, grafitowy, leszczynowy oraz czekoladowy. Ich barwa po zamontowaniu prawdopodobnie ulegnie niedużym metamorfozom, jednak po paru miesiącach się normalizuje. Część sklepów posiada w swojej ofercie gratisowe próbki, za sprawą których mamy możliwość stwierdzić jak naprawdę produkt wygląda. Z reguły należy wypełnić prosty kwestionariusz na stronie bądź umówić się telefonicznie z firmą.

Dodatkowe informacje znajdują się pod linkiem – deski tarasowe twinson sklep

Strona używa cookies
Ok