Dodatek do gry w Tibię ułatwienie akcji tibialyzer
Tibia wciąż w czołówce gier MMORPG
30 września, 2016
ETYIECIARKA PE LABELLERS - MASZYNY ETYKIETOWANIE ETYKIECIARKI PRZEMYSŁOWE
Ultrapak – Twoje etykieciarki i maszyny pakujące
5 października, 2016

Naprawiamy telewizory w Łodzi i okolicach

Naprawa telewizorów Łódź regulowanie kanałów podłączanie tv kablowej

Naprawa telewizorów Łódź – profesjonalnie i terminowo

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie naprawy telewizorów LED, LCD oraz PDP na obszarze Łodzi oraz w miastach przyległych. Naprawiamy sprzęt RTV przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i mnóstwo innych. W rejonie Łodzi dojeżdżamy bezpłatnie. Warto skrupulatnie zaznajomić się z listą naszych usług, albowiem tylko niektóre usługi mogą być zrealizowane w „środowisku domowym”. Ważniejsze naprawy przeprowadzamy w siedzibie firmy. Interesanci spoza Łodzi, np. z Poznania, ze Stolicy czy Krakowa, mogą skorzystać z wyjątkowych stawek naszego dojazdu. Zamawiamy tylko oryginalne części zastępcze do telewizorów, bowiem wszelakie „podróbki” potrafią po prostu nie być odpowiednie względnie pracować, jednak wyłącznie przez nadzwyczaj krótki okres. Zdarza się, że to właśnie one wywołują awarię sprzętu. Jeżeli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest możliwa do wykonania u Usługobiorcy, to dajemy 100% pewność, że usługa nie będzie trwała dłużej niż 24 h. W przypadku kiedy telewizor będzie wymagał istotnej konserwacji, moment ów zostanie odpowiednio wydłużony. Kontrahent będzie o wszystkim konkretnie przez nas poinformowany podczas badania nieprawidłowości.
U nas płaci się tylko za rzeczywiste oraz terminowe wypełnienie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie oddawaj swoich pieniędzy „naciągaczom”, osobom, które chcą zarobić za samo „sprawdzenie” naruszonego telewizora. Każdy Nabywca odbiera od nas paragon po ukończeniu zlecenia. Zapewniamy przystępne ceny: za odnowę telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki naszej firmie Zainteresowani oszczędzają sporo czasu, jaki głównie musieliby przeznaczyć na wyszukiwanie porządnej firmy po wizytacji „pseudofachowca” i pieniądze.

Naprawy telewizorów u Klienta bądź w pracowni

Oferujemy przeprowadzenie dwóch rodzajów napraw telewizorów: w domu u Kontrahenta i w naszej profesjonalnej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów kineskopowych, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie nowego sprzętu wraz z dowolnymi urządzeniami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów oraz wyregulowanie wszystkich programów telewizji kablowej. Natomiast do napraw dokonywanych w pracowni włącza się poważniejszą reperację telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj mamy wszystkie konieczne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne i dokumentację, dzięki którym renowacja tak ultranowoczesnego urządzenia rtv jest osiągalna w niedalekim czasie. Większe naprawy trzeba wcześniej z nami skonsultować, ponieważ potrafią trwać one dłużej – zwłaszcza, jeżeli będą potrzebne części zastępcze z hurtowni lub ze sklepów elektronicznych. Klient chcący dowieźć indywidualnie telewizor do naszej pracowni, powinien koniecznie dołączyć do niego pilot i stopkę (nie są nieodzowne przewody zasilające i opakowanie). Nasza propozycja obejmuje ponadto przestrajanie sprzętu. Telewizja analogowa została nieodwracalnie wyłączona z powszechnego zastosowania. Pomimo możliwości odbioru obrazu w formie cyfrowej, niemało osób jeszcze nie przestroiło swoich dawniejszych telewizorów. Dzięki nam zharmonizowanie sprzętu odbędzie się ekspresowo, fachowo oraz w miłej atmosferze. Nie jest dla nas trudnością przestrojenie telewizorów, które zostały przywiezione z zagranicy i pracują w układzie PAL (w standardzie fonii NICAM lub DK). Starsze modele telewizorów jesteśmy w stanie zmodernizować, m.in. zamieniając głowicę na tuner posiadający pełne pasmo kablowe hyperband.

Usługi napraw telewizorów przez 24h

Na wszelkie zrealizowane usługi, tj. renowacja telewizora LCD czy serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Może ona obejmować czasod pół roku do roku. Jeżeli zdarzy się znowu ta sama wadliwość, to zapłacimy koszty jej naprawy. Z nami każdy Kupujący ma zdolność negocjacji opłaty indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli planujecie Państwo zamówić wizytę domową, prosimy umawiać się z nami bezpośrednio – najlepiej telefonicznie. Dojeżdżamy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Koziny, osiedle Bronisin, osiedle Kurak, osiedle Brus, osiedle Łaskowice, osiedle Mania, osiedle Marysin, osiedle Mileszki, osiedle Młynek, osiedle Grembach, osiedle Nowosolna, osiedle Radiostacja, osiedle Olechów, osiedle Jagodnica, osiedle Pienista, osiedle RomanówJanów, osiedle Julianów, osiedle Zdrowie, osiedle Wiączyń Górny, osiedle Zarzew, osiedle Złotno czy osiedle Żabieniec. Zajmujemy się również świadczeniem usług z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki i tylko w naszej firmie znajdziecie nowoczesne mierniki grubości lakieru.

Dla wielu przedsiębiorców motywacji do prowadzenia działalności gospodarczej dostarczają zadowoleni Klienci – Svetlana Gudkova

Jeśli interesują Cię usługi firmy Serwis TV kliknij w link Naprawa telewizorów

Strona używa cookies
Ok