Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki
Precyzyjne technologie usuwania cellulitu
15 marca, 2017
Profesjonalne układanie kostki brukowej Usługi brukarskie i ogrodnicze
Układanie nowoczesnej kostki brukowej
17 marca, 2017

Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy jesteś świadomy tego, że pranie ekstrakcyjne likwiduje najtrudniejsze plamy i zabrudzenia, zabijając przy tym 99% groźnych dla ludzi mikrobów i roztoczy? Faktycznie, ta efektywna metoda prania chemicznego jest w stanie przywrócić miniony wygląd nawet najbardziej zaniedbanemu dywanowi, czy używanej kanapie w dużym pokoju. Szczególna technologia nawilżania poplamionych warstw mówiąc w przenośni wysysa brud z głębokich warstw materiału. Skutki prania ekstrakcyjnego są zniewalające – śliczny zapach i promieniujący wygląd mytych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Podaną przez nas techniką prania chemicznego jesteś w stanie wyczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i ukrytą w schowku wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest uniwersalną techniką czyszczenia zanieczyszczonych nawierzchni kompletnie bezpieczną dla osób cierpiących na alergie. Można wspomnieć także, że czyszczenie ekstrakcyjne nie wpływa źle na właściwości oczyszczanych materiałów. Wprost przeciwnie, konserwuje je na wiele lat.

Funkcjonuje kilka przedsiębiorstw w Warszawie świadczących usługi usuwania zanieczyszczeń metodą prania ekstrakcyjnego. Znaną marką w tej sferze jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się czyszczeniem powierzchni z tapicerki, a Klienci nazywają ją najrzetelniejszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Zapewne warto uwierzyć ich opiniom. Równolegle w niniejszym artykule otrzymasz informacje o tym na czym konkretnie polega pranie ekstrakcyjne, jakie preparaty idealnie sprawdzają się w tej technice i co możemy wyczyścić przy pomocy tej kompleksowej metody. Czytajcie dalej!

Metoda prania ekstrakcyjnego w pigułce

Po pierwsze warto jest odnotować, że technika prania ekstrakcyjnego służy do prania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to materiały szczególnie narażone na wielokrotne zabrudzenia, z tego względu tradycyjne techniki prania nie zapewniają upragnionych skutków. Aby w 100% pozbyć się zanieczyszczeń z kanapy, czy wykładziny należy wyszorować nie tylko widoczną warstwę materiału, ale również tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne umożliwia docierać do głębokich powłok mytych nawierzchni, co sprawia, że ta technologia jest niesamowicie korzystna. A na czym ona polega? W czyszczeniu ekstrakcyjnym eksploatowane są specjalistyczne odkurzacze, zwane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału płynem czyszczącym. Utrwalony i zaschnięty brud zaczyna się rozwadniać, po czym maszyna wchłania go z powierzchni gwarantując piękny zapach, perfekcyjną czystość i wysoki standard higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako wariant prania chemicznego eliminuje nie tylko świeże zabrudzenia, ale także plamy, które pojawiły się nawet wiele lat wcześniej. Po tym fachowym zabiegu czyszczącym kanapa, czy dywan prezentują się jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

Poprzednio zdawkowo przedstawiliśmy samą technologię prania ekstrakcyjnego. Teraz opowiemy Wam jak dokładnie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie odkurzacze są używane podczas czyszczenia i jakie preparaty chemiczne są najefektywniejsze. Przed przystąpieniem do usługi czyszczenia ekstrakcyjnego warto jest precyzyjnie ocenić konstrukcję materiału i rodzaj zanieczyszczeń. Pozwoli to korzystniej dopasować płyny myjące i oszacować właściwy czas nawilżania, tak aby czyszczony materiał nie uległ uszkodzeniu. Kolejno przechodzi się do fazy moczenia. Ten proces rozcieńcza zaschnięty brud. Kolejnym krokiem jest odkurzanie. Niezwłocznie po tym należy dokładnie wysuszyć daną nawierzchnię. I koniec. Powróćmy w tym momencie do tematu środków myjących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj rządzi rozpowszechniona na całym świecie marka Karcher, wytwarzające domowe i przemysłowe ekstraktory do sprzątania, jak i płyny do mycia chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już wspominaliśmy na początku pranie dywanów i tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala zabić nawet ponad 90% niebezpiecznych bakterii. Na tym jednakże nie kończą się zalety tej technologii sprzątania powierzchni. Pranie ekstrakcyjne usuwa niemiłe zapachy, na przykład zapach zwierząt domowych, czy zapach potu. Dodatkowo konserwuje prany materiał, odświeżając kolor i strukturę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest szczególnie polecane osobom z alergiami, gdyż niszczy roztocza i inne czynniki aktywujące reakcje alergiczne. Jest to idealna technologia czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej stosuje się ją również do prania tapicerki w samochodzie, oraz oczyszczania powierzchni skórzanych (które są niezwykle ciężkie w pielęgnacji).

Czy jesteś gotowy na skorzystanie z nowoczesnej i efektywnej techniki czyszczenia tapicerki? Chcesz odświeżyć swój pobrudzony dywan na wiosnę? Nikt nie zna skuteczniejszej metody prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% zadowolenie gwarantowane. Firma Pogromca Brudu zapewnia pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także czyszczenie mebli ze skóry w Warszawie, bardziej szczegółowo w dzielnicy Bielan. Dysponujemy specjalnymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi marki Karcher i specjalnymi płynami czyszczącymi o delikatnym zapachu. Gwarantujemy dojazd do Klienta i precyzyjną analizę oczyszczanych nawierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez ogromną liczbę Konsumentów. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług prania już dziś. Wstąp na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie dywanów Bielany

Strona używa cookies
Ok