Dekoracje ślubne - Dekoracje weselne - Dekoracje na ślub - Organizacja wesel - Dekoracje ślubne Toruń - Dekoracje samochodu weselnego
Organizacja ślubu w kilku krokach
9 marca, 2017
Prawo Jazdy Torun - Szkoła jazdy Torun - Kursy jazdy Torun - Kurs na prawo jazdy kat b Torun - Kurs na prawo jazdy kat c Torun
Praktyczne kursy na prawo jazdy
10 marca, 2017

Katalog firm – dobry sposób na reklamę w Internecie

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W czasach nieustannie modernizowanych algorytmów co raz bardziej skomplikowanie jest wynaleźć odpowiedni sposób na efektywne pozycjonowanie stron www. W ciągu roku Google wprowadza około 500 modyfikacji do swoich algorytmów, co zwiększa precyzję indeksowania stron www. Zaledwie kilka lat temu jedną z najskuteczniejszych technik pozycjonowania było katalogowanie stron. A jak obecnie prezentuje się mechanizm dodawania stron do katalogów z pozycji znowelizowanego algorytmu Pingwin? Udowodnimy Tobie na przykładzie jednego z naszych Kontrahentów, że bezpłatna wizytówka w katalogach internetowych to ciągle doskonałe rozwiązanie na pozyskanie cennych linków, no i naturalnie wysokiej pozycji w Google. Sprawdźcie zatem jak katalog firm może wpływać na ruch strony w wyszukiwarkach internetowych.

Czym jest darmowy katalog firm?

Zacznijmy najpierw od tego, do czego służą bezpłatne katalogi firm. Są to normalne strony internetowe o bardzo odmiennej misji, jaką jest gromadzenie najistotniejszych informacji o przedsiębiorstwach oferujących usługi w całej Polsce, jak i w innych krajach. W jednym spisie firm umieszczane są tysiące darmowych wizytówek przedstawiających między innymi działalność przedsiębiorstwa i wysyłające do samej strony głównej oznaczonego przedsiębiorstwa. Darmowa wizytówka w katalogu firm ma zazwyczaj funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy mamy możliwość oprócz detali kontaktowych umieszczać również odpowiednie słowa kluczowe. Popatrzmy teraz jak prezentuje się mechanizm dodawania wizytówki swojej firmy do darmowego katalogu. Na początku musimy określić kategorię branżowo powiązaną z działalnością naszej marki. Mamy także swobodę doboru odpowiadającej podkategorii. Kolejno dodajemy adres strony internetowej swojego przedsiębiorstwa z potrzebnym http:// na początku. Zostanie stworzony dla nas specjalny formularz, który należy starannie wypisać. Teraz możemy wybrać kilka możliwości – dodać wizytówkę bezpłatnie (pojawi się w zbiorowych wynikach) lub zapłacić za promowanie wizytówki (wówczas będzie ona wyemitowana na stronie głównej katalogu). Planując wynagrodzić zarządcę katalogu masz szanse umieścić na swojej stronie odnośnik zwrotny. Jest to jednak dowolne działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na zezwolenie moderatora. Gratisowa wizytówka w katalogu firm to idealny sposób na otrzymanie cennego linku do swojej strony. Super, zobaczmy teraz, jak dodawanie do katalogów wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Zaprezentujemy Ci w tym momencie historię jednego z naszych Klientów, który korzystając z usługi dodania bezpłatnej wizytówki, poprawił miejsce swojej strony www w Google, zdobywając kilku stałych Klientów tygodniowo. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę dokładnie 3 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to żebyśmy śledzili jego witrynę na potrzeby zbadania efektywności katalogowania. Najpierw, nim wizytówka została zaindeksowana obecność użytkowników na stronie była bardzo mała. Tylko kilka wejść w tygodniu. Po 4 dniach informacja o nowej wizytówce w naszym katalogu dotarła do Google. Patrząc na to, że page rank naszego bezpłatnego katalogu jest dość dobry, link kierujący do witryny Pana Piotra został przez roboty Google odebrany jako dość wartościowy. Przez następne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w wyszukiwarce zaczęła się transformować. Finalnie po wprowadzeniu bezpłatnej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Pana Piotra ulokowała się na 20 miejscu. Przedtem zajmowała pozycję 32 przez kilka miesięcy, toteż był to całkiem znaczny wzrost.To nie był jednak końcowy efekt naszej aktywności. Pan Piotr był tak mocno szczęśliwy z pierwszych rezultatów, że zdecydował się nabyć promowaną wizytówkę. Taki wpis w naszym portalu kosztuje tylko 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. To wystarczyło, że strona internetowa Pana Piotra zaindeskowała się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a właściwie na 8 pozycji. Spowodowało to, że ilość Klientów ciekawych usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z powyższego przypadku można wywnioskować dwie rzeczy – bezpłatne katalogowanie stron to nieustannie idealny sposób na zwiększenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także znakomita postać reklamy w internecie.

Zalety bezpłatnych wizytówek w katalogach firm

Dlaczego warto postawić na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu firm? Katalog firm prowadzony przez naszą agencję to moderowany i wciąż unowocześniany katalog stron www. i firm działających w naszym kraju. Codziennie dodajemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji jakość naszego bezpłatnego katalogu wciąż rośnie. Kolejnym walorem są mocne zabezpieczenia kontrolowane przez naszych programistów. Strona nie jest narażona na ataki hakerów, ani odwiedzana przez niepożądanych użytkowników. Następną korzyścią jest nowatorska metoda katalogowania. Umieszczanie zasobnych w wyrażenia kluczowe , niepowtarzalnych wpisów podwyższa efektywność pozycjonowania. Przykłady naszych Klientów pokazują jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna postać pozycjonowania. Już dziś zgłoś bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji wyróżnienia wizytówki w naszym katalogu firm. Pomożemy Ci wypromować Twoją firmę!

Strona używa cookies
Ok