Adwokat Toruń - Dobry prawnik Toruń - Kancelaria adwokacka Toruń - Adwokaci Toruń - Biuro prawne - Porady prawne Toruń
Kancelaria adwokacka – pomoc w dochodzeniu odszkodowań
8 marca, 2017
Dekoracje ślubne - Dekoracje weselne - Dekoracje na ślub - Organizacja wesel - Dekoracje ślubne Toruń - Dekoracje samochodu weselnego
Organizacja ślubu w kilku krokach
9 marca, 2017

Sny o nowym aucie mogą stać się rzeczywistością. W końcu auto nie jest współcześnie wyszukanym zakupem, na który stać tylko nieliczne grono. Ceny aut nieustannie spadają, a dystrybutorzy proponują co raz to atrakcyjniejsze upusty, z których niełatwo nie skorzystać. Rozumiemy to uczucie, gdy patrzy się na reklamę super modelu auta i zastanawia się – w tym aucie czułbym się rewelacyjnie.

Kupno nowego samochodu wiąże się jednakże z określonymi obowiązkami. Bezwzględnie na to czy zamierzasz nabyć samochód w autoryzowanym sklepie, czy w skupie aut, musisz uświadomić sobie co Cię czeka. Jest wiele okoliczności w których pozornie bezkolizyjny samochód okazał się być znacznie uszkodzony, a uczciwy dealer oferował auta z kradzieży. Zależy nam na tym, ażebyś nie został w którykolwiek sposób oszukany, przez co właśnie opisujemy krok po kroku, co trzeba wykonać, aby kupić dobre auto bez żadnych trudności. Sami zarządzamy docenianą w Polsce moto giełdą i zależy nam na tym, aby nasi Odbiorcy byli dobrze poinformowani w materii zakupu nowego pojazdu.

Najpierw wybierz model samochodu

Przed zakupem samochodu, za każdym razem zachęcamy naszych Klientów, aby prawidłowo zastanowili się nad jego gatunkiem i sposobem wykorzystania. Wielokrotnie okazuje się, że model który właśnie nam się podoba będzie dla nas zupełnie niepraktyczny. Jeżeli często prowadzisz samochód po mieście zdecyduj się na pojazd kompaktowy i zwrotny, o małym, oszczędnościowym napędzie. Możemy Tobie polecić takie modele jak Fiat 500 Ford Ka,|Focus, czy bardzo popularny współcześnie Volkswagen Golf z elegancką linią. Z drugiej strony jeżeli szukasz samochodu na rodzinne wycieczki, w tym przypadku najważniejsze będzie bezpieczeństwo. Zastanów się nad takimi pojazdami jak Skoda Octavia Combi, Citroen Xsara Picasso, czy bardziej ekskluzywny model Honda CR-V z funkcją typu off road.

Salon samochodowy czy skup aut?

W tym przypadku wszystko zależne jest od tego, czy planujesz kupić nowe, nieużywane auto, czy wolisz oszczędzić pieniądze i zakupić używany samochód w skupie aut. Atutem kupna pojazdu w licencjonowanym salonie sprzedaży jest na pewno niezawodny serwis i pewność, że konkretny pojazd nie brał udziału w kolizji. A co z wadami? Z całą pewnością może Was odrzucić cena nowego auta, za który zapłacicie nawet do 3 razy więcej, porównując do auta z komisu. Przejdźmy następnie do oceny nabycia samochodu w skupie aut. Warto jest zaakcentować, ze całość zależy od solidności i doświadczenia właściciela takiej placówki. Właściwie powinniśmy wybierać firmy, o nieposzlakowanej opinii. Za każdym razem możesz zobaczyć w sieci, co mówi się o danym zbywcy. Jakie są atuty zakupu auta na moto giełdzie? Zdecydowanie cena, o wiele niższa niż stawka w salonie. Minusy są równorzędnie zrozumiałe – brak gwarancji, czy określone auto ma jakiekolwiek usterki. Jednakże mamy możliwość to łatwo skontrolować, prosząc sprzedawcę o przejażdżkę do pobliskiej stacji kontroli pojazdów.

Twoje obowiązki przy kupnie nowego samochodu

Na samym starcie należałoby skontrolować wybrany samochód – nie tylko pod kątem przypuszczalnych uszkodzeń, ale również pod kątem miejsc ewidencji. Wybierz się z sprzedawcą do lokalnej stacji kontroli pojazdów, gdzie mechanik dokładnie sprawdzi pojazd. Jeśli było ono choć raz uderzone, lub w jakiś sposób przekształcane, specjalista na pewno Ci o tym opowie. Następnie pójdź na posterunek Policji, gdzie zdobędziesz informację o tym, czy pojazd jest kradziony.

Znalazłeś już wymarzony samochód. Najwyższa pora na formalności, które przy dobrej staranności nie muszą być bardzo utrudnione. Obowiązkowo podpisz umowę, lub odbierz fakturę od osoby handlującej. Ten dokument deklaruje własność danego auta. Na jego podstawie opłaca się w ciągu 14 dni opłatę PCC w urzędzie skarbowym, która jest równa 2% od sumy zapłaconej za auto. Kolejnym krokiem jest nabycie obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dzięki praktycznym porównywarkom firm ubezpieczeniowych zanalizujesz która stawka będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna. Kolejny krok to zarejestrowanie samochodu w urzędzie. Do uzyskania nowego dowodu rejestracyjnego musisz posiadać ważne ubezpieczenie OC i wynik badania technicznego pojazdu. Możesz się cieszyć swoim samochodem. Prawda, ze proste?

Nabycie własnego auta to prezent, na który każdy z nas może sobie pozwolić. A nie ma lepszego uczucia niż pierwsza wycieczka nowym samochodem. Zanim wybierzesz konkretny pojazd pamiętaj o dostarczonych przez nas wskazówkach i unikaj błędów, które mogą Cię dużo kosztować. Jeżeli masz pewne obiekcje, zawsze masz możliwość skontrolować konkretne auto u mechanika, by nie nabyć złomu, który po tygodniu będzie nadawał się na złom. W naszym skupie samochodów niezwykle często były nam opowiadane wprost niewiarygodne opowieści, jak sprzedawcy zwodzili naiwnych Konsumentów. Stąd też stawiamy na doskonałą klasę oferowanych u nas samochodów. Możesz mieć gwarancję, ze poszczególne proponowane auto było przedtem dokładnie zweryfikowane. Przyjedź do naszej placówki i odjedź swoim pożądanym autem. Ofertę znajdziesz na stronie www: Skup aut Wrocław

Strona używa cookies
Ok