Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna – jakie wybrać?
19 marca, 2013
Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia mężczyzn
23 stycznia, 2016

SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Nasze prace cechują się detalizmem i nowoczesną elegancją.   Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niecodzienne koncepcje i wdrażamy je w życie. Firma ogrodnicza Seedart to perfekcjoniści w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów od A do Z

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw staramy się zaznajomić z oczekiwaniami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dobrać do nich idealną stylistykę i kolorystykę ogrodu. Nasi Klienci są wyjątkowi, dlatego też każdy, zaprojektowany przez nas ogród charakteryzuje się indywidualizmem i oryginalnymi motywami dekoracyjnymi. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie czynniki jak zdolności i możliwości czasowe, podział przestrzeni, rozmiar i lokalizacja działki, oraz upodobania Klientów. Szczegółowe pomiary i profesjonalna analiza kondycji podłoża i nasłonecznienia działki pozwala nam na stworzenie ogrodu, który będzie taki, o jakim Państwo zawsze marzyli.

Prace w Twoim ogrodzie

W trakcie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, Używając specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i dokarmimy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na gotowym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Tworzone przez naszą firmę ogrodniczą dekoracje do ogrodu bazują na naturalnych materiałach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także całościowe instalacje nawadniające, dzięki którym w łatwy sposób dostarczysz swoim roślinom ogrodowym wodę, potrzebną im do odpowiedniego wzrostu. Zbudujemy Twój ogród od początku do końca i to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników  przy domach i w przestrzeni publicznej

Firma ogrodnicza Seedart zajmuje się także zakładanie trawników. Zbudujemy dla Państwa atrakcyjny i głęboko zielony trawnik w dowolnym miejscu– przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Własnoręcznie komponujemy mieszanki traw, które najlepiej nadają się na daną działkę. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Natomiast trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Projektowanie nawierzchni z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Nasza firma ogrodnicza jest specjalistą w projektowaniu i tworzeniu nawierzchni z kostki brukowej. Potrafimy stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i właściwie dostosować kolor który będzie pasował do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnacja ogrodu

Jako firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Na dodatek zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, a także chronimy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie utrzymania ogrodu.

Posiadamy maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym możemy świadczyć wysokiej jakość usługi ogrodnicze. Bogata wiedza na temat roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że budujemy ogrody pełne kolorowych i kusząco pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność oceny terenu wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po krótkiej rozmowie możemy określić Twoje potrzeby i dopasować dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o  idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Dbamy o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Strona używa cookies
Ok