Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
27 lipca, 2016
Medycyna naturalna – zdrowie ukryte w przyrodzie
19 sierpnia, 2016

W dobie profesjonalnych usług bardzo ważne jest bezpieczeństwo towarów. Bez względu na rodzaj transportu każdy dostawca chce zagwarantować przewożonym produktom najwyższą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed odkształceniami i zbyt dużym nasłonecznieniem. Artykuły do pakowania, bo o nich mowa, tworzone są z najdokładniejszą precyzją. Są trwałe pod względem mechanicznym, rozciągliwe i odporne na przedarcia. Bardzo często produkowane są z myślą o estetycznym opakowaniu. Jako producent siatki do owijania palet, dostarczamy naszym Klientom stosowne rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Codziennie rozmawiamy z różnymi Klientami. Obserwując ich potrzeby wiemy jakie są ich potrzeby co do właściwości produktów do pakowania. Starannie dostosowujemy produkty do Państwa wymogów. Oferujemy takie produkty jak: kaptury foliowe, siatka do owijania palet i worki do węgla.

Siatka do owijania palet – bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Zjawisko kondensacji jest najczęściej najgorszym problemem z jakim walczą pracownicy dużych zakładów. Zależnie od rodzaju towaru, zbyt duże zawilgoceniejest w stanie doprowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez nas siatka do owijania palet to materiał który minimalizuje zjawisko kondensacji, powstałe w rezultacie zróżnicowania temperatur. Ta siatka umożliwia optymalną wentylację towaru i może być skutecznie stosowane do transportu, lub także ochrony takich artykułów jak wyroby mleczarskie, warzywa, owoce, czy drewno, które wymagają wysokiego stopnia świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością na przerwanie i działanie promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet przygotowujemy spersonalizowany do Państwa oczekiwań produkt. Zapewniamy dowolny wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, ponieważ jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – praktyczne i niezastąpione

Proste pakowania towarów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety doskonale nadają się do ochrony ładunku w trakcie długodystansowego transportu. Nie dopuszczają niekorzystnych promieni ultrafioletowych i są wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wytwarzamy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe działają w oparciu o proces zgrzewania. W trakcie zgrzewania precyzyjnie dostosowują się do kształtu i rozmiaru towaru, zapewniając najbardziej efektywne warunki pakowania. Kaptury foliowe na palety prezentują jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Dzięki temu są doskonałym nośnikiem informacji reklamowej, którą zobaczy każdy z odbiorców Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który doskonale zabezpieczy Twój ładunek przez odkształceniem i zawilgoceniem.

Worki do pakowania węgla – reklama i bezpieczeństwo opału

Worki do pakowania węgla prezentują elegancki wygląd. Są one tworzone po to by zagwarantować optymalne warunki przechowywania opału i nowoczesną formę reklamy. Jako producent artykułów do pakowania, zapewniamy również praktyczne rozwiązania marketingowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku zaprojektujemy przyciągającą informację reklamową. Naszym zadaniem jest to atrakcyjny sposób na zainteresowanie swoich Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla wykonane są z wytrzymałych surowców o zróżnicowanych pojemnościach 5 – 50 kg . Na specjalne życzenie Klienta wytwarzamy także worki o niestandardowych wymiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej zdajemy sobie sprawę, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy chcą chronić swoje uprawy przed wygłodniałą, leśną zwierzyną. Proponowana przez naszą firmę siatka rolnicza to konkurencyjna cena i trwałość w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być także stosowana do belowania słomy i siana. Jest to zatem produkt o unikalnych cechach. W naszym sklepie produkujemy siatkę o dowolnej wielkości i gramaturze. Dopasowujemy się do jakichkolwiek wymagań Klienta i gwarantujemy szybką realizację zlecenia. Siatka rolnicza produkowana jest z tworzyw o doskonałej jakości, co sprawia, że jest bardzo popularnym produktem.

Taśmy PP –ostatni krok do idealnego zapakowania ładunku

Podczas pakowania równie ważną rolę spełniają akcesoria, które ostatecznie zabezpieczają ładunek przed uszkodzeniami, wilgocią i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków stanowią ostateczny krok do idealnej ochrony produktów na paletach. Używając taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie maksymalny komfort i najwyższą jakość zabezpieczeń. Ze względu na przystępną cenę i znakomitą trwałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych produktów do pakowania. W ofercie mamy także zapinki do zapinania ładunków, które doskonale mocują każdy rodzaj ładunku na paletach. Dzięki wysokiej wytrzymałości złącza mogą być używane wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent kapturów foliowych i innych materiałów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania naszych Klientów. Dbamy o wysokiej jakości zabezpieczenia towarów przed wilgocią i uszkodzeniami. Od kilku lat oferujemy naszym Klientom nowoczesne i efektywne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Wykonujemy indywidualne zlecenia i pilnujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość materiałów w najniższej cenie, co sprzyja dalszej współpracy. Zabezpieczenia Twojego ładunku to dla naszej firmy główny priorytet.

Odwiedź naszą stronę www i dowiedz się więcej: siatka do owijarek.

Strona używa cookies
Ok