Medycyna naturalna – zdrowie ukryte w przyrodzie
19 sierpnia, 2016
Jak muzyka do nauki działa na Twój mózg?
19 sierpnia, 2016

Stosowane w produkcji technologie zmieniają się z upływem każdego roku. Rozwój specjalistycznych urządzeń wpłynął na wzrost możliwości wielu regionalnych przedsiębiorstw produkując wysokie zyski. Dzisiaj duża liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez współczesnych technologii. Pełne zautomatyzowanie zakładów przetwórczych sprawia, że wszelakie procesy wykonywane są w szybszym tempie z kompletną kontrolą jakości. Najniebezpieczniejsze z prac wykonują maszyny, które pracują z znacznie szerszą skutecznością niż nie jeden pracownik. Dzięki temu minimalizuje się niebezpieczeństwo wypadków przy pracy i wystąpienia chorób związanych z pracą

Produkowane dzisiaj przez globalnych liderów maszyny pakujące to profesjonalne urządzenia, których zadaniem jest poprawa procesów produkcyjnych. Najsłynniejsi producenci maszyn do pakowania ściśle współdziałają z wielkimi zakładami przemysłowymi, wnikliwie doglądając konkretnych elementów produkcji, co powoduje, że produkowane przez nich maszyny wypełniają jakiekolwiek wymagania dużych zakładów spożywczych, chemicznych, czy kosmetycznych. Dzisiaj każde przedsiębiorstwo ma możliwość zbudowania indywidualnej linii rozlewniczej, pasującej do charakteru działalności. Maszyny pakujące produkowane przez firmy takie jak ZALKIN, CFT, COSMOPACK, czy FT SYSTEM, PE LABELLERS , odznaczają się wygodną obsługą oraz bezpieczną eksploatacją. Maszyny te budowane są nie tylko pod względem optymalizacji wydajności zakładów, ale również w trosce o zdrowie osób zatrudnionych jak i stan otoczenia Odkryjcie najlepsze spośród nich.

Nowoczesne etykieciarki

Etykieciarki wytwarzane przez producenta PE LABELLERS to wysoce funkcjonalne urządzenia o niestandardowych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w dziedzinie maszyn etykietujących, zatroszczył się o zgodność urządzeń z wymogami technicznymi dużych zakładów przetwórczych. Etykieciarki funkcjonują bowiem z efektywnością w granicach do nawet 72 000 pojemników na godzinę, co zdecydowanie podwyższa możliwości produkcyjne. Urządzenia te dekorują opakowania z użyciem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet producenta PE LABELLERS zostały zaopatrzone w nowatorskie rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i ergonomię stosowania. Procedury związane z konserwacją etykieciarek zostały zmniejszone do minimum, przez zastosowanie automatycznego systemy smarowania. Pojedyncza maszyna może stosować kilka technik etykietowania, co powoduje, że perfekcyjnie działa się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek wyposażona jest także w automatyczny orientator pojemników przez co może dekorować opakowania o zróżnicowanym rozmiarze i kształcie. Jednocześnie serwomotory jak i napędy krokowe w całości kontrolują ruch obrotowy platform. Maszyna działa perfekcyjnie, wytwarzając zyski dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z polecanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka przykleja etykiety OPP z rolki używając w tym procesie klej termotopliwy. Najważniejszym składnikiem maszyny jest urządzenie regulujące folię, które modyfikuje jakiekolwiek pionowe przesunięcie etykiety. Ta opcja umożliwia estetyczne wykończenie każdego pojemnika. Aplikator etykiet zaopatrzony jest także w zespół tnący, który jest zbudowany z z jednego bądź dwóch statycznych noży rotacyjnych. Konstrukcja urządzenia daje możliwość użycia rożnych gatunków kleju hot melt co sprawia, że jest bardzo wszechstronnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Uniwersalne nalewarki o podwyższonym standardzie

Nalewarki spełniają szczególnie znaczącą rolę w całej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Duża liczba producentów (takich jak CFT) zwraca szczególną uwagę do użyteczności maszyn. Wśród najpowszechniejszych nalewarek, na szczególne podkreślenie zasługują nalewarki grawitacyjne i nalewarki izobaryczne. Maszyny te gwarantują nalew do butelek PET jak również szklanych, oraz do metalowych puszek i słoików. Nalewarki funkcjonują z wydajnością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od danego rodzaju.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki jak i dozownice niejednokrotnie są wyposażeniem kompleksowych monobloków. Po za tym monobloki składają się także z takich akcesoriów jak płuczki oraz zamykarki, przez co są w stanie wykonać proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to inteligentna maszyna przeznaczona do rozlewu napojów gazowanych i niegazowanych w wszelkiego rodzaju puszki. Zaopatrzony został w nowoczesne zawory, które eliminują natlenienie się końcowego produktu. Sposób pracy trójbloku zapewnia dokładną penetrację zaworu rozlewającego w głąb opakowania, przez co dozowany produkt jest pozbawiony wszelkich bakterii.

Następną maszyną rozlewniczą używaną współcześnie przez wielu producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Niezwykle prosto dozuje takie wyroby jak ketchup, majonez czy dżemy gwarantując maksimum bezpieczeństwa i kontroli jakości. Dozownice są w stanie dawkować przetwory o różnej gęstości i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są urządzeniami o szerokiej wszechstronności i równie wysokiej produktywności. Firma CFT, jako jeden z renomowanych producentów dozownic produkuje również takie maszyny jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi wzrasta. Współcześnie w Polsce sporo przedsiębiorców korzysta z systemów unowocześniających produkcję. Dobrze jest wspomnieć że maszyny rozlewnicze dostarczają wysokie standardy bezpieczeństwa procesów, co przekłada się na jakość oferowanych przez Państwa produktów.

Jako partner takich marek jak PE LABELLERS i CFT propagujemy nowoczesne rozwiązania w obszarze całkowitych linii rozlewniczych. Możemy zaopatrzyć każdy zakład produkcyjny w niezbędne maszyny do pakowania i rozlewu Zabiegamy o wspanialszą przyszłość ogromnej liczby polskich przedsiębiorstw.

Konkretne informacje o nas i o naszych maszynach znajdą Państwo na naszej stronie www: etykieciarki.

Strona używa cookies
Ok