kancelaria notarialna z Torunia profesjonalny notariusz umowy notariusz sporządzanie dokumentów
W jakich sprawach może doradzić nam notariusz?
15 kwietnia, 2017
biuro rachunkowe toruń prowadzenie ksiąg handlowych pełna księgowość
Księgowość – zawód, zakres obowiązków i perspektywy
17 kwietnia, 2017

Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dzisiaj każda większa impreza powinna mieć odpowiednią scenerię audiowizualną. Lokalizacje, w jakich najistotniejsze są: obraz, brzmienie i podświetlenie, koniecznie trzeba wprowadzić funkcjonalne – oraz naturalnie wysokiej jakości – wyposażenie transmisyjne. Branża rozrywkowa jest specjalnością niezmiernie ciężką, gdyż każdy indywidualny pokaz czy widowisko sportowe powinno koniecznie spełnić życzenia większości zainteresowanych. Zawsze oczekują oni co rusz na świetne przedstawienie bez nadmiernych zakłóceń.

Telebimy to teraz mocno nowatorskie i solidne narzędzia, przy użyciu których mamy szansę w czasie imprezy publicznej emitować przeróżne treści, przykładowo reklamy produktów fundatorów. Tego pokroju wyświetlacze używa się jako inscenizację zdarzeń komercyjnych, na wybiegach dla modelek, dyskusjach i kiermaszach. Zazwyczaj można je dostrzec w domach handlowych, w galeriach sztuki i pomieszczeniach sportowych. Mogą pełnić funkcję nadrzędną (naturalnie jak na imprezach muzycznych) lub jako tło (m. in. w przypadku meczy siatkówki). Odmiennym zwyczajem na zastosowanie telebimów ledowych jest rozmieszczenie ich w strefie publicznej do pokazywania materiałów reklamowych albo standardowych wiadomości, m. in. temperatury powietrza.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że w sumie nie trzeba inwestować odłożonych zasobów finansowych w tak wartościowy „dobytek marketingowy”. Coraz częściej nawet potężne placówki czerpią z wynajmu telebimów, bo – prawie zawsze w pakiecie – nabywają ekipę techniczną, przykładowo do zainstalowania kompletnego sprzętu przed uroczystością albo jego zdjęcie niedługo po nim. Za pomocą ruchomej budowy monitory można w wygodny sposób wysyłać w takie miejsca, w jakich są akurat niezbędne. Część placówek, jakie fachowo zajmują się instalacją takich wyświetlaczy, potrafią przeprowadzić tę czynność w niemal 45 minut. Mamy szansę jeszcze łatwo ustawić kąt pochylenia ekranu, oraz ruszać nim dookoła własnej podstawy.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – bo takim sformułowaniem wielokrotnie na wielu stronach internetowych prezentuje się wyświetlacze ledowe, które wydzierżawiają przeróżne firmy – wspaniale będą zdawać egzamin na sympozjach. Nieraz komunikat nie jest w stanie „dojść” do wszystkich obserwatorów (niewykonalne jest uzbieranie ich w określonym rejonie), natomiast ekrany efektywnie niwelują niniejszy dylemat. Prócz tego wszyscy uczestnicy imprezy mogą aktywnie uczestniczyć w konferencji, czyli na żywo prosić o wyjaśnienia.

Występy i zabawy na świeżym powietrzu, np. występy kabaretów, to kolejne zdarzenia, na których powinny na pewno być ustawione wyświetlacze diodowe. Treść musi „dojść” do co najmniej kilkuset widzów i w ogóle nie musi być skupiony w określonym obszarze. Wielekroć oprócz pojedynczego głównego telebimu uruchamia się kilka innych w różnych rejonach miasta, które przyciągają dodatkowych obserwatorów. Niekiedy takim właśnie zdarzeniem będzie noc kabaretowa, zaś często pokaz kultowego zespołu. W pierwszym przypadku rzeczywiście mogą spełnić swoje zadanie dwa rozstawione po bokach telebimy, na których będą skupiać swoją uwagę odbiorcy z najodleglejszych lokalizacji. W przypadku koncertów niezbędna jest fachowa scenografia, która polega na umieszczeniu najwyższej jakości nagłośnienia, oświetlenia, efektów widowiskowych (np. kolorowych laserów).

Codzienne życie telebimów

Wyświetlacze ledowe są znakomitym rozwiązaniem nie tylko na duże imprezy, które łączą setki bądź tysiące widzów. Można je zauważyć na co dzień, np. w knajpach lub w ogródkach dla klientów barów. Te osoby, które z któregoś powodu w sumie nie mają szansy znaleźć się w innym mieście na zaskakującym wydarzeniu sportowym, mają szansę komfortowo „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” oraz śledzić relację z meczu ukochanej drużyny. Uczestnicy imprezy mają możliwość więc liczyć na najwyższą rozdzielczość nadawanego obrazu oraz wspaniałe emocje. Powszechnie firmy, jakie wypożyczają wspomniane telebimy, zapewniają także krytą scenę, długie ławy, doskonałe jedzenie i sporo dodatkowych atrakcji.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

Jeżeli pragniemy nabyć telebim, wtedy odpłatność będzie wahać się plus minus od 12 tys. do 50 tys. złotych. Odpowiedniej jakości, ogromne telebimy będą kosztować od około 45.000 zł i wyżej. Nie ulega wątpliwości dużo bardziej opłaca się pożyczyć telebim (w szczególności, w przypadku kiedy widowisko będzie posiadało charakter niepowtarzalny). Zaraz po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, np. zdania „telebim wynajem”, możemy ujrzeć, że opłaty wynajmu telebimu o charakterze sportowym zaczynają się orientacyjnie od niecałych stu złotych za dzień. Wszystko tak naprawdę zależy od wybranej oferty (oraz sumy wydzierżawionych ekranów ledowych), a także zakresu postępowania obranej firmy.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst i pragniesz wiedzieć więcej o oprawie wizualno-akustycznej na przeróżne zdarzenia, kliknij w odnośnik po prawej stronie – Wynajem telebimów – a być może odkryjesz to, czego akurat wyszukujesz.

Strona używa cookies
Ok