Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
3 kwietnia, 2017
reklama toruń identyfikacja wizualna studio graficzne toruń
Strony internetowe – co teraz jest modne?
8 kwietnia, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Wyświetlacze diodowe od jakiegoś czasu są trwałym motywem miejskiej struktury. Obszary, w jakich są postawione, nabierają zdecydowanie odmiennego charakteru. Są chętniej odwiedzane, a materiały promocyjne szybciej są zachowywane w pamięci przez hipotetycznych Kontrahentów. Metoda LED na pewno ma mnóstwo zalet, aczkolwiek nie kwalifikuje się do najtańszych. Warunki atmosferyczne nie działają w żaden sposób na intensywność telebimu, ani na możliwość przedstawiania przez niego poszczególnych obrazów. Niektóre są istotnie bardzo jasne, że można je zaobserwować z odległości kilkunastu metrów. Też nasłonecznienie absolutnie nie stanowi większego kłopotu – treści promocyjne są perfekcyjnie widoczne. Dzięki wykorzystaniu ochrony IP 65 ekrany LED odpowiednio działają w trakcie śnieżycy, gradu lub burzy. Aktualnie są używane jako sztandarowy sposób do dostarczania przeróżnych informacji, m in. reklam, kursów walut albo rezultatów sportowych. Jako pionierskie narzędzie marketingowe ekrany LED stały się praktycznie konieczne.

Jaki wybrać telebim?

Reklama jest tak potrzebna produktowi, jak prąd elektryczny żarówce – to rzecz prosta. Żeby powiększyć sprzedaż, m. in. rozszerzyć grono solidnych Kupujących i zaintrygować nowo-powstałych, musimy bezwarunkowo wybrać sposób reklamy. Instytucje, które potrafią dać więcej pieniędzy, będą układały spoty promocyjne na dużych ekranach LED bądź chwalić własne towary w TV. W jaki sposób naprawdę prezentuje się sytuacja z telebimami? Czy wynajem ekranów jest obecnie rzeczywiście taki korzystny? Jak ma się kwestia z ekranami diodowymi od strony technicznej? Jak sprawić, żeby po dłuższym okresie (przykładowo po kilku latach) emitował reklamy jak nowy? Wcale nie ma możliwości skrótowo odpowiedzieć na wszelkie pytania, bo niektóre sprawy znają głównie osoby dobrze rozumiejące branżę.

Rozważając nabycie bądź wynajem telebimów, powinniśmy spojrzeć na parę charakterystycznych kwestii, jakie mają wielki wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym okresie. W sumie nie chodzi tylko o cenę oraz jakość, na które na początku zwracają uwagę odbiorcy.

Odmiana diod, z których został przygotowany ekran LED

Wyżej wymieniony czynnik przesądza o żywotności telebimu, jego jasności oraz… kosztowności. Wyświetlacze diodowe niesamowicie tanie są zawsze utworzone z chińskich diod, które mają nadzwyczaj słabą intensywność oraz mogą powodować masę problemów w trakcie konserwacji. Prócz tego częstokroć można zauważyć nierówny koloryt wyświetlacza, jakie są zwyczajnie dysproporcją temperatur, jaka występuje w diodach o różnorodnych odcieniach. Dużo bardziej zyskowny jest teraz wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie oszukujmy się jednak – najwspanialsze wyświetlacze diodowe są wykonywane w USA oraz Japonii.

Strategia przytwierdzania pojedynczych diod

Ważne jest to, czy są instalowane manualnie czy przemysłowo. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, musimy mieć na uwadze to, że jednostkowe diody są w stanie się „przepalić” i będą wygasać. W rezultacie na ekranie LED będą obserwowalne czarne punkciki, natomiast reperacja również nie zalicza się do najprzyjemniejszych. Diody dodawane mechanicznie mówiąc w skrócie nie spowodują nam takich kłopotów.

Przejrzystość telebimu

Bynajmniej nie może być zależna od warunków pogodowych, np. temperatury powietrza czy światła. Intensywność w stopniu 5.000-7.000 cd wystarczy, by można było wyświetlać reklamy w którychkolwiek warunkach, chociażby w trakcie obfitych deszczów.

Oprogramowanie do ekranu LED

Powinniśmy koniecznie zerknąć na oprogramowanie, za pomocą jakiego będzie można wprowadzać zmiany na telebimie, tzn. emitować następne treści promocyjne, układać je w wybranej kolejności itd. Świetnie by było, gdyby ekranem LED można było operować na odległość (czyli przez Internet). Jednym z najlepszych programów jest oczywiście Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Mamy możliwość podczas jego stosowania komponować doprawdy rozbudowane połączenia materiałów promocyjnych, co zarówno dla firmy podnajmującej telebim, a także dla najemcy, jest niesłychanie ważne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całokształt zależy od tego, w jakiej lokalizacji będzie wystawiony, jaką będzie posiadać wielkość oraz marki. Jeżeli wynajmiemy chiński ekran LED, to z pewnością musimy brać pod uwagę to, iż będzie wymagać wielu reperacji, natomiast w późniejszym czasie – dużych kosztów. Ekran LED ma wyjątkową przewagę ponad kolejnymi wewnętrznymi przekaźnikami promocji, m in. billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie percepcja obrazu. Potencjalni klienci wyraźnie zwracają uwagę na energiczne treści promocyjne, które interesują podobnie jak filmy w kinie. Dla wybranych osób odpłatność wynajęcia telebimu może być odpłatnością zaporową, zaś na instalację musimy posiadać specjalistyczne pozwolenie (wcale nie wolno zamontować takiego wielkiego obiektu „obojętnie gdzie”). Należałoby wspomnieć, iż wyświetlacze LED absolutnie nie mogą być umieszczane pionowo do drogi, bo oszałamiają jasnością kierowców – są więc rozpatrywane trochę jak niebezpieczeństwo. Warto jednak nabyć lub wynająć doskonałej jakości ekran LED, gdyż Kontrahenci w opisanym przypadku lepiej zapamiętują treści promocyjne. Natomiast firmy dużo lepiej płacą za projekcję materiałów, gdyż wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zainteresowany przedstawioną formą reklamy, kliknij w odnośnik znajdujący się tutaj – Wynajem ekranów LED

Strona używa cookies
Ok