Siatka rolnicza - Siatka do balotów - Siatka do owijarek - Benmar
Siatka do balotów – koniec z przestarzałymi metodami balotowania
26 sierpnia, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Escape room – pokój pełen tajemnic
8 września, 2016

Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny

dywany nowoczesne dziecięce wełniane sklep internetowy

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

Obecnie posiadamy okazały wybór współczesnych dywanów, które są stwarzane za pomocą takich procedur, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są zrobione z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej, dodatkowo stabilizowanej termicznie. Taka przędza składa się z dwóch zapętlonych ze sobą nitek. Na finałowym etapie produkcji fryzuje się je, a runo obcina ręcznie. W kolekcji odnajdą Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Rozmiar awangardowego dywanu rodzaju Fryz może liczyć od 67×67 cm do 280×370 cm. Kolejny wariant dywanów niebanalnych stworzony jest w technologii heat-set, w rezultacie przypominają dywany wełniane. Uzyskiwane są w Turcji, toteż wyróżniają się wysoką jakością i rozmaitym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o układach klasycznych, jak i tych z powycinanymi wzorami. Obecnie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Oryginalną fakturą i wyjątkową solidnością odznaczają się nowomodne dywany sznurkowe. Plecione są poziomo, dzięki czemu są wytrzymałe na intensywne eksploatowanie. Oprócz tego są praktyczne, bezproblemowe w oczyszczaniu oraz co istotne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są produkowane przy użyciu maszyn. Inaczej ujmuje się je jako „dywany podcinane”. Odznaczają się ozdobnymi wybarwieniami oraz wyjątkową solidnością na wycieranie. Decydującym półproduktem, z jakiego wyrabia się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dla dzieci – ze znanymi postaciami bajek, grami planszowymi albo puzzlami

W naszej ofercie nie może zbraknąć dywanów dla dzieci, które mają realizować dwie funkcje – być idealnym wystrojem sypialni oraz nauczać. Dlatego dywany dziecięce dostępne są w wielorakich odmianach kolorystycznych, posiadają „namalowane” postaci z dobranocek, a w typach edukacyjnych – zabawy planszowe, drogi, zamek, oraz puzzle. Wszystkie są tworzone zgodnie z kryteriami otrzymywania dywanów dla dzieci. Stąd mają wszystkie obowiązujące atesty bezpieczeństwa. Aktualnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Kolekcję JUPPI wyróżnia zastosowanie głębokich, żywych, urozmaiconych tonacji. Poszczególne dywany mogą prezentować pałac, aleję w mieście, odciski palców, drogę uformowaną z kredek bądź figury abstrakcyjne. Dywany z kolekcji FUNKY to przykładowo dywany z obrazami artystycznymi oraz bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można zdecydować się na dywan z motywem roślinnym, z Formułą, w motylki bądź z jezdnią. Dywany, na których mogą bawić się dzieci są bardzo dobrą alternatywą w stosunku do standardowych, domowych gier. Dzięki nim Państwa pociecha na pewno nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – odporne na uszkodzenia, niezwykle miękkie, ciepłe i nowoczesne

Przedstawiamy Państwu najwybitniejszej jakości dywany wytworzone z wełny, które sprawdzą się nie tylko w pokojach u osób z rozmaitego typu alergiami. Fantastycznie współgrają z wieloma miejscami, albowiem mają nowatorskie wzornictwo oraz przyjemne, naturalne, pogodne odcienie. Wybierać można spośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wykonane są ze 100% owczej wełny, w rezultacie będzie odpowiedni właściwie do któregokolwiek mieszkania. Owcza wełna jest przyjemna, miła w dotyku oraz dostarcza ciepło. Nie musicie Państwo zatem obawiać się w chłodne, bądź zimne dni, mało przyjemnego uczucia dywanu pod nogami w jesienny poranek. Runo posiada grubość 7 mm oraz jest odporne na ścieranie oraz proste w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego typu wytwarzane są poprzez rodzimego (dokładnie białostockiego) wytwórcy – Angella S. A. Co niezmiernie ważne – są nieczułe na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są produkowane z niebarwionej wełny owczej, a tonacja bazuje na kolorach ciepłych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz cechują się nadzwyczajnie popularnymi kolorami. Uatrakcyjnią dowolne dzisiejsze wnętrze. Angella FOLK to dywany tkane maszynowo za pomocą techniki Axminster. Zostały wyróżnione i nagrodzone na wielu renomowanych wystawach oraz targach zagranicznych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji cechuje się staromodnym, regionalnym wzorem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN uformowane zostały w 100% z czystej wełny przy użyciu procedury plecenia Wilton. Wielkość runa wynosi 8 mm, a waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Powyższa kolekcja cechuje się: preparacją antymolową, doskonałym łagodzeniem dźwięków w pomieszczeniach oraz jest niezwykle niepodatny na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS mają wzorzec znany od lat. Wytworzone zostały w 100% z wełny ekologicznej niebarwionej.

Zapraszamy do sklepu: Dywany wełniane

Strona używa cookies
Ok