Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Projektowanie stron internetowych
6 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Biuro tłumaczeń norweskiego
6 listopada, 2016

Lokalizatory GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Zlokalizuj swój samochód za pomocą GPS

Rabowanie pojazdu dla doświadczonego włamywacza jest niczym „dziecinna igraszka” Zanim jednak to uczyni wypatruje, który będzie przede wszystkim odpowiedni. Częstokroć rozgląda się po parkingach, jeździ po osiedlach oraz wokół marketów. Innymi słowy – wybiera samochód. Odtąd inwigiluje go przez dłuższy okres, żeby stwierdzić, iż nikt go nie schwyta „za rękę” podczas dokonywania kradzieży. Do przywłaszczenia sobie czyjegoś mienia podchodzi niejednokrotnie po zmroku i pochłania mu to nie więcej aniżeli 40 sekund. Właśnie – tylko tyle mu trzeba na to, aby wtargnąć do samochodu, dezaktywować system bezpieczeństwa i nim wyjechać. Najprawdopodobniej zostanie potajemnie odsprzedany. Pilnujmy zatem nie tylko naszego samochodu, lecz również dokumentów.

Doskonałym wyjściem jest zamontowanie w aucie osobnego zabezpieczenia kontrolującego. Dzięki niemu będzie możliwy monitoring pojazdów GPS. Na czym on dokładnie polega? Otóż niniejszy mechanizm zapobiegawczy nadzoruje, w którym miejscu jest nasz wóz przez 24 h na dobę. W dowolnej chwili mamy możliwość ustalić, czy nie dzieje się z nim coś niedobrego. Jeśli zadziała alarm, możemy łatwo zareagować, natomiast auto zostaje zatrzymane przez system zabezpieczeń. Co istotne – o wydarzeniu zostaje powiadomiona najbliższa jednostka Policji, która szybko dostaje wszystkie szczegóły.

Lokalizatory GPS alarmują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z którym podpisaliśmy umowę na świadczenie niniejszej pomocy. Operator od razu kontaktuje się z nami chcąc ustalić jaka jest przyczyna alarmu. Kiedy zajdą okoliczności przywłaszczenia, wóz momentalnie jest zablokowany, a Policja zawiadomiona. Lokalizator GPS jest obecnie najbezpieczniejszym oraz najkorzystniejszym narzędziem do strzeżenia osobistych oraz firmowych aut.

Lokalizowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych i maszyn

Dla przedsiębiorstw, które administrują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi oraz maszynami, lokalizator GPS jest wręcz obowiązkowy. Z jego pomocą mamy możliwość w nieskomplikowany oraz niezawodny sposób kontrolować czas pracy aut i zatrudnionych osób, nadzorować wykorzystanie paliwa, mieć dostęp do wszystkich istotnych danych w każdym momencie.

Samochody ciężarowe

Za pośrednictwem lokalizatora GPS za każdym razem będziesz wiedzieć, gdzie obecnie stoi wybrany pojazd. Masz możliwość śledzić go na mapie najróżniejszych krajów, analizować jego położenie (czy kierowca nim kieruje albo ma odpoczynek), ile czasu pracownik nim kieruje, jaka jest średnia spalania, nacisk na oś oraz poziom paliwa. Szczegółowo obejrzysz trasę transportu, w tym momenty postojowe oraz odbyty dystans. I równie istotne – w wybranej chwili skontrolujesz działanie tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci możliwość stwierdzenia nacisku na pedał gazu, prędkości obrotowej napędu i jego temperatury, temperatury chłodni oraz mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS dobrze odczyta dane z komputera pokładowego, a dzięki fachowemu raportowi cały czas będziesz wiedzieć, które pojazdy są głównie obłożone pracą oraz jacy kierowcy zaoszczędzają najwięcej paliwa.

Maszyny robocze

Skoro Twoje maszyny znajdują się na placu budowy, przeważnie nocą, należałoby uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Przy użyciu nawigatora masz możliwość zweryfikować napięcie zasilania, czy stacyjka oraz silnik są zgaszone, poziom paliwa, wygląd blokady rozrusznika i obecny czas pracy. W jednej chwili da się spostrzec ile pojazdów działa, zaś ile ma postój. Raport ze skończonej pracy jest tak precyzyjny, iż da się z dobrym rezultatem odwzorować przejazd pojazdu po polach uprawnych.

Samochody osobowe

Z wykorzystaniem lokalizatora GPS możesz obserwować pracę dowolnych kierowców, monitorować jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Zaobserwujesz również ilu rzeczywiście masz Odbiorców i przypiszesz do nich poszczególnych kierowców. Zweryfikujesz ponadto liczbę przestojów w trakcie i po pracy. Jazdę firmową od osobistej rozróżnisz, np. za sprawą przełącznika trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Konkretne firmy, które świadczą obsługę monitorowania samochodów, można wyszukać przy użyciu Google. Godny uwagi jest jednakże GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Oferta obejmuje Urządzenie GPS Standard i Urządzenie GPS PRO+. Ceny abonamentu wcale nie są wysokie, zaś montaż zależy od oczekiwań Interesanta i typu auta. W wersji PRO+ świetnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, hamowanie systemu przy słabym akumulatorze i rejestrowanie zmian pochylenia oraz obciążenia. Przedsiębiorstwo GPS System Monitoringu obiecuje pełen zasięg GPS, pełną obsługę systemu 24 h na dobę oraz – co najcenniejsze – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Monitorowanie samochodów Gorzów

Strona używa cookies
Ok