Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
angra art – profesjonalne usługi i szeroki asortyment
12 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
14 października, 2016

Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Skuteczna reklama dla Twojej firmy

”… Jeden z przeprowadzonych ostatnio eksperymentów dowiódł, że ludzie na ogół preferują produkty pokazane w reklamach, na które kilka minut wcześniej zaledwie rzucili okiem, nawet jeśli w ogóle nie pamiętają, że je widzieli.” (Daniel L. Schacter, profesor Uniwersytetu Harvarda)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, jednakże promocją i jej działaniem na nastawienie klientów pasjonowaliśmy się już znacznie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki rozległej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z nowymi niebanalnymi zleceniami, wypracowaliśmy sobie szacunek oraz serdeczność wielu spółek. Co ważne – stale z nimi współpracujemy oraz radujemy się z naszych rezultatów. Do naszej firmy przynależą czterej eksperci, którzy są w stanie wykonać dowolny indywidualny projekt albo zmodyfikować już istniejący. Świat reklamy intensywnie się rozwija, a my musimy iść do przodu wraz z nim. Dlatego też inwestujemy w aparaturę znakomitej jakości, bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach i zaznajamiamy się z obowiązującymi technologiami. Aktywnie wzmacniamy drużynę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o naprawdę znaczącej dzisiaj aktywności dobroczynnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie odbiorca może wyszukać właśnie Wasz artykuł bądź usługę spośród wielu propozycji.

Terminowe realizowanie oklejania aut dostawczych

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem reklamy na folii i oklejaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, zawodowych (przykładowo. lawet, ciężarowych lub autokarów), witryn sklepików każdej specjalizacji, apartamentów oraz lokali komercyjnych, tabliczek i szyldów. Pokrywamy obiekty za pomocą przeróżnych typów folii m.in. translucentnych do podświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych albo mrożonych. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, zatem na starcie omawiamy z Zainteresowanym dwie fundamentalne sprawy: 1) surowiec, z którego ma być skonstruowana reklama, 2) metodę oklejania. Stosujemy tylko środki i urządzenia prestiżowych firm, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Należy nadmienić, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, lecz ponadto oszczędza lakier przez nieodpowiednimi czynnikami zewnętrznymi (zadrapania lub matowienie). Żeby sprawdzić jak wyglądają oblepione folią autobusy można wpisać w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” lub „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o oklejanie wystaw, to można wybrać laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Wykonujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony z blachy i taśmy aluminiowej, PCV i plexi

Nasza ekipa zajmuje się ponadto produkowaniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej bądź obustronnej. Umieszcza się je naściennie, przyściennie bądź na słupie. Ogólnikowo rozróżnia się trzy rodzaje kasetonów: wytworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego tworzy się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 lub 17 cm. Część przednia kasetonu to szkło akrylowe. Na nim osadza się zamówioną przez Kontrahenta grafikę, np. z folii. Jeśli postanowi zamówić kaseton jednostronny, to reklama będzie ulokowana na jednej stronie, tymczasem na przeciwnej będzie charakterystyczna ocynkowana blacha. Warte uwagi są kasetony reklamowe z dibondu, inaczej ze specyficznego budulca kompozytowego. Od kasetonu z profilu aluminiowego odróżnia go przede wszystkim elegancja wykonania. Właściwie nie widać połączeń między brzegami a stroną frontową. Płaszczyzna wizualna uzyskiwana jest z wyfrezowanych wzorów, które później podkleja się farbowanym tworzywem. Ostatni typ kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest instalowany powszechnie na elewacjach rozległych galerii komercyjnych albo okazałych słupach reklamowych. Z tworzywa winylowego można opracować doprawdy rewelacyjne kasetony, których wielkość sięga nawet 200 metrów. Dzięki temu doskonałemu surowcowi bezproblemowe stało się opracowanie choćby najbardziej skomplikowane grafiki. Obok wyszczególnionych wariantów nasza ekipa zajmuje się również przygotowywaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ projektuje się w postaci napisów przestrzennych albo logotypów, które są rozświetlane diodami LED. Można je przygotować z takich surowców jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy oraz elektrycy. Wszyscy dysponują adekwatnymi do specjalizacji uprawnieniami.

Reklama świetlna – banery i neony

W naszej firmie można zaprojektować nieszablonowe rodzaje reklam świetlnych, m.in. banery i neony. Te pierwsze cieszą się od długiego czasu niesłabnącą pozycją, ponieważ posiadają ogromne gabaryty. Z łatwością przyciągają wzrok potencjalnych klientów, właściwie nie można przespacerować się obok nich obojętnie. Najczęściej buduje się je z materiału winylowego, wysoce niepodatnego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Rozświetlony baner rozszerza się na uprzednio zbudowaną konstrukcję bądź przytwierdza do specjalnych uchwytów osadzonych w budynku. Ich ważną dogodnością jest łatwość zamontowania w miejscu niedostępnym dla pozostałych typów reklam. Mogą mieć jakąkolwiek długość i szerokość – hamuje je tylko wielkość otwartej na budynku powierzchni. Reklama świetlna w formie neonu jest identycznie przyciągająca. Ekscytuje przechodniów wyjątkowym zestawieniem barw. Nasza firma na pewno spełni wymagania chociażby niezwykle wymagających Zainteresowanych oraz utworzyć formy z rur niebarwionych, malowanych w masie albo proszkowanych. Gwarantujemy długotrwałą żywotność, dostrzegalność z dużych odległości i interesujący wygląd.

Szczegółowe informacje można odnaleźć klikając w link – Reklama świetlna

Strona używa cookies
Ok