skutery Kymco serwisowanie skuterów miejskich pielęgnacja skutera Kymco
Serwis skutera Kymco
23 lutego, 2017
v
Krajowe usługi transportowe
25 lutego, 2017

Depilacja laserem medycznym

Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Dziś nie tylko kobiety śnią o tym, by posiadać cudowne, jędrne i idealnie delikatne ciało. Niejednokrotnie nie pamięta się o tym, iż sporo zamiejscowych przedsiębiorstw sprzedaje kosmetyki dla mężczyzn, między innymi cienie do powiek, balsamy do ust czy koloryzowane kremy do twarzy. Panowie mają opcję selekcjonować spośród niemałej ilości chwytów stosowanych do podkreślania swojej urody. Natomiast co właściwie dzieje się w przedmiocie depilacji? Panowie, którzy kultywują wyjątkowe sporty, a raczej muszą zakładać na siebie specjalistyczne ubiory (np. podczas zawodów kolarskich albo podczas wyścigów pływackich), są zmuszeni do usuwania zbędnego owłosienia z określonych partii sylwetki. Cykliści muszą obowiązkowo golić całe kończyny, a pływacy – włosy na głowie oraz tors. Z jakich technik mają sposobność korzystać? Naturalnie z wszelakich dostępnych na rynku. Konkretne części ciała powinni golić za pośrednictwem jednorazowych maszynek, gorącego wosku i specyficznych balsamów. Jest to związane niemniej z prawdziwymi niedogodnościami. W pierwszej kolejności z czasochłonnością i ciągłym powtarzaniem przedstawionej czynności. Czy istnieją inne zabiegi na pozbycie się zbytecznego owłosienia?

Zabiegi depilacji laserowej

Przedstawicielki płci pięknej coraz częściej korzystają z zabiegów depilacji laserowej, albowiem ma ona niesamowicie wiele walorów. Po pierwsze – po paru wizytach w salonie nie trzeba już absolutnie kłopotać się niepożądanym owłosieniem (epilacja laserowa usuwa je na całe życie). Po drugie – zabieg jest niewątpliwie niezawodny oraz bezbolesny. Po trzecie – nie musimy na niego dawać sterty pieniędzy (starczy raptem parę wizyt). I ostatnie – przypuszczalnie najistotniejsze – koniec z standardową epilacją. Dlaczego więc wcale nie mieliby z niej korzystać panowie? Coraz więcej z nich jest zaciekawionych wieściami w kwestii mody oraz urody. Nabywają nie tylko standardowe kremy do pielęgnacji skóry po goleniu, lecz również bardziej elitarne „specjały”. Laserem mamy możliwość nie jedynie zwalczać zbędne włosy, ale też leczyć nadmierną potliwość. Dżentelmeni mają możliwość w takim przypadku pozbyć się włosów na dłoniach, wrastających włosków w obszarach wstydliwych (z jakimi niejednokrotnie mają problem przedstawicielki płci pięknej) lub nieładnych włosów z palców u stóp. Ci, którzy uskarżają się na obszerne owłosienie na ramionach i plecach, też łatwo oraz owocnie mają sposobność się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na początku należy koniecznie mieć styczność z profesjonalistą (kosmetologiem), jaki zweryfikuje wygląd naszej skóry, sprecyzuje jej rodzaj oraz wykluczy przeciwwskazania. Wtedy weźmiemy dosyć rozległą listę dotyczącą tego, czego w żadnym przypadku nie możemy wykonywać przed zabiegiem oraz z jakim wyprzedzeniem czasowym. Orientacyjne reguły są następujące:

Przed którymkolwiek spotkaniem należy głęboko przemyć skórę. Nie można nanosić na nią żadnych balsamów, bronzerów i przeróżnych kosmetyków. Skóra niewątpliwie musi być ogolona, z zabezpieczeniem ograniczonego obszaru. Kosmetyczka przyłoży w to miejsce fachowe urządzenie stosowane do pomiaru właściwości włosów. Skóra bynajmniej nie może być poraniona bądź zbyt wysuszona. Na kilka tygodni przed wizytą nie powinno się używać agresywnych strategii redukowania włosów, m in. plastrów z woskiem lub maszynek zasilanych prądem.

O innych poleceniach przed wizytą na pewno poinformuje nas kosmetolog. Każda skóra jest odmienna, ma szczególne potrzeby i powinniśmy wprowadzać inną pielęgnację. Dlatego trzeba przystosować cechy lasera, żeby absolutnie nie było żadnych niepokojących rezultatów, przykładowo poparzeń. Wykonuje się to za pomocą systemu Skintel. Odszyfrowuje ono rozmiar aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej i na niniejszej podstawie opisuje moc wiązki laserowej. Podczas epilacji mamy szansę się rozluźnić, bowiem praktycznie w ogóle nie ma żadnego zagrożenia, iż powstaną szpetne rany albo odmienne defekty.

Jest szansa zrealizować zabieg depilacji laserowej na brązowej karnacji

Całość jest uzależnione od tego, z którego konkretnie systemu będzie korzystał dany salon. Epilacja opalonej skóry jest realna od jakiegoś czasu dzięki prekursorskiemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest przystosowywana indywidualnie, a do skóry na wstępie zbliża się głowicę analizującą. Niebezpieczeństwo poparzeń z pewnością nie istnieje. Jest możliwość więc umówić się na zabieg do kosmetyczki w wybranym momencie. Śniada skóra jest przeciwwskazaniem w przypadku reszty narzędzi, jakie w ogóle nie są tak wydajne i czerpią z innej techniki usuwania niepotrzebnego owłosienia.

Depilacja laserowa jest zdecydowanie dobrym pomysłem dla wszystkich przedstawicieli silnej płci, którzy pragną uwolnić się od zbytniego owłosienia z klatki piersiowej lub okolic pach. Aktualnie zwraca się uwagę na bowiem komfort działania. Jeżeli cokolwiek nam dokucza, natomiast zredukowanie „niniejszego czegoś” właściwie nie ma jakichkolwiek niemiłych efektów zdrowotnych, wolno się na to z powodzeniem zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać dużo więcej o tym zabiegu, kliknij w owy link – Depilacja laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok