Nogi drewniane balustrady i poręcze drewniane Tralki drewniane
Ciekawe wykończenie domu – drewniane balustrady
23 marca, 2017
Depilacja laserowa depilacja woskiem depilacja toruń depilacja plastry z woskiem
Depilacja laserowa i depilacja woskiem
26 marca, 2017
Odżywione i piękne włosy to cel ogromnej liczby kobiet i mężczyzn, lecz jego spełnienie w zdecydowanej większości przypadków jest nierealne, a to tego względu, że utrzymanie włosów w idealnej formie to kwestia dużego wysiłku i zaangażowania w sprawę, co może być bardzo trudne. Na szczęście w tym momencie kłopot ze zniszczonymi włosami można rozwiązać i to za sprawą pojedynczego zabiegu w salonie fryzjerskim. A przepisem na momentalną poprawę stanu włosów są… gorące nożyczki.

Gorące nożyce kiedyś

Prawdopodobnie niektóre osoby zaskoczy informacja, że początkowo zabieg strzyżenia na gorąco przeprowadzano przy użyciu… świeczek. Jak nietrudno się domyślić wyniki takich operacji były niesatysfakcjonujące, a przypalanie włosów przeważnie kończyło się całkowitym ich spaleniem.

O tym, że znaczna temperatura wywiera korzystny wpływ na włosy, wiemy nie od dzisiaj. Już w dawnych zaobserwowano, że dzięki gorącej temperaturze rzeczywiste jest wygładzenie powłoki włosa, co powoduje, że włos zostaje zabezpieczony przed szkodliwymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje właściwy wygląd.

Innowacyjne nożyczki na gorąco Jaguar

Dziś z pewnością nikt nie przystawia do włosów podpalonej świeczki by poprawić wygląd włosów. Tym bardziej że od już w sprzedaży dostępne są rewelacyjne gorące nożyce od Jaguar Thermocut, które pozwalają w kilka minut przywrócić przesuszonym włosom idealny stan bez ryzyka, że zostaną one spalone w trakcie zabiegu.

Fenomen gorących nożyczek w praktyce

Firma Jaguar Thermocut stworzyła specjalistyczne gorące nożyczki, dzięki którym skutki cięcia na gorąco są nieporównywalnie lepsze niż w przypadku metod wykonywanych nieprzystosowanymi nożyczkami, które zamiast polepszyć stan włosów, tylko niszczą włosy.

strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny Toruń

Przewaga tych nożyczek jest taka, że gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają wbudowany najnowocześniejszy system ustawiania temperatury ostrzy w przedziale od dziewięćdziesięciu do 150 stopni Celsjusza, co powoduje, że stylista fryzur może wybrać taką temperaturę, która będzie najlepsza dla konkretnego rodzaju włosów, i wpłynie na najodpowiedniejsze rezultaty strzyżenia gorącymi nożycami.

Natychmiastowy rezultat strzyżenia gorącymi nożyczkami

Skracanie włosów gorącymi nożycami Jaguar to bezpieczny i efektywny zabieg poprawiający zdrowie włosów. Efekty podcinania gorącymi nożycami są dostrzegalne natychmiast, gdyż przycinane na gorąco łuski włosów zostają uszczelnione. Po wykonanym zabiegu z użyciem gorących nożyczek Jaguar, włosy są zabezpieczone przed utratą substancji nawilżających. Zauważalna jest również mniejsza wrażliwość włosów na mechaniczne uszkodzenia.

Zalety strzyżenia na gorąco

Metoda podcinania gorącymi nożyczkami posiada dużo plusów. Przede wszystkim jest to zabieg, który zapewnia szybkie, widoczne rezultaty. Dodatkowo gorące nożyczki posiadają rzeczywisty wpływ na poprawę stanu włosów i jest to stan, który utrzyma się przez długi czas, czego nie da się rzec o podobnych zabiegach fryzjerskich, które tylko ”udają”, że poprawiają wygląd włosów. W ich wypadku nieraz jest tak, że szybko po najbliższym myciu, włosy od razu prezentują się źle, są bez życia i bez blasku. Należy jeszcze wspomnieć, że gorące nożyczki likwidują kłopot sterczących końcówek, ponieważ zabezpieczają one strukturę włosa, co sprawia, że nie są one wrażliwe na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych.

Czy zabieg gorącymi nożyczkami jest bezpieczny?

Gorące nożyczki kojarzą się niektórym ludziom z nagrzanymi maksymalnie ostrzami, które są w stanie przypalić włosy. W przypadku metodzie zastosowanej w gorących nożycach Jaguar nie ma ryzyka, że włosy będą zniszczone. Nie jest też możliwe, aby gorące nożyczki oparzyły zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur bo marka Jaguar również przypilnowała tego, aby ich gorące nożyce były dobrze osłonięte termopowłoką wytrzymałą na duże temperatury.

Jak długo trwa zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami?

Zabieg wykonany gorącymi nożyczkami trwa trochę dłużej niż proste skracanie włosów. Jest to spowodowane tym, że odpowiednie zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty wcześniejszego przygotowania. Należy mieć świadomość, że przed przystąpieniem do zabiegu strzyżenia na gorąco, fryzjer musi przeprowadzić ocenę włosów, bo dzięki temu fryzjer może wybrać odpowiednią temperaturę, która da najodpowiedniejsze rezultaty. Samo podcinanie musi być zrobione z jak najlepszą starannością, by naprawa stanu włosów była widoczna w każdym calu.

Gorące nożyce? Tylko w rękach dobrego fryzjera

Warto jest niemniej podkreślić, że zabieg cięcia gorącymi nożyczkami da niezwykłe wyniki dopiero wtedy, gdy zostanie on przeprowadzony przez fachowego stylistę fryzur, który bezbłędnie umie dopasować dobrą temperaturę ostrzy przystosowaną do stanu zniszczenia włosów. Dodatkowo stylista fryzur realizujący zabieg gorącymi nożyczkami musi również fachowo cieniować włosy. Stąd też zabieg gorącymi nożycami powinien przeprowadzać tylko sprawdzony fryzjer.

Gorące nożyczki teraz w Toruniu!

Gorące nożyczki Jaguar to nowość na rynku, stąd też zaledwie kilka salonów fryzjerskich zapewnia zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami. Na przykład w mieście Toruń tylko jedno studio stylizacji włosów realizuje podcinanie włosów z użyciem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Adres salonu fryzjerskiego, w którym wypróbujesz strzyżenie na gorąco:
Górny Studio, ulica Broniewskiego 90, Toruń.

Przebywasz w mieście Toruń i chcesz zrealizować strzyżenie gorącymi ostrzami na własnych włosach? Odwiedź znane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Gorące Nożyczki.

Strona używa cookies
Ok