Tłumacz przysięgły angielskigo Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie
Biuro tłumaczeń angielskiego
4 grudnia, 2016
Chicago Pneumatic Polska
Zalety narzędzi pneumatycznych
17 grudnia, 2016

Mikroelementy są szczególnie ważne dla normalnego działania ludzkiego organizmu. Hipowitaminoza , bowiem tak inaczej określa się deficyt witamin w organizmie, może zmierzać do tak poważnych schorzeń i infekcji jak zespół suchego oka, zmiany skórne, bóle stawów bądź wypadanie włosów. Jeszcze groźniejszymi rezultatami deficytu witamin i minerałów są wypadanie zębów, zakłócenia reprodukcji, a nawet spowolnienie wzrostu czy słaba krzepliwość krwi. Bez prawidłowej diety nasze ciało zaczyna się szybciej starzeć.

Maszynowe przerabianie żywności i wprowadzanie sztucznych nawozów doprowadziło do redukcji składników odżywczych w konsumowanych przez nas produktach. Specjaliści uważają, że współcześnie jabłka maja przeciętnie 60% mniej witamin, niż te uprawiane przed rokiem 2000. Podobnie jest z pozostałymi artykułami. Oznacza to, po prostu tyle, że zjadając nawet najwyższej jakości produkty zapewniamy sobie za mało witamin i minerałów. Jak więc chronić się przed niską ilością składników odżywczych w codziennym jadłospisie? Na pomoc przybywają suplementy diety, które wypełniają niedobory witamin, pomagają wyszczupleć i zarazem zabijają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Preparaty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to naturalne mieszanki które dobrze jest posiadać w własnej kuchennej apteczce.

Krzem, witamina D i witamina B12 – życiodajne składniki odżywcze

Z upływem czasu tracimy co raz więcej witamin i minerałów potrzebnych do właściwego działania. Tymczasem proces starzenia się naszego ciała nie jest jedynym czynnikiem niedoboru witamin i minerałów. Stres, nieodpowiednia dieta, a także codzienne uprawianie sportów mogą przyczynić się do utraty ważnych dla naszego zdrowia składników. Krzem, witamina D i witamina B12 to mikroelementy szczególnie istotne dla naszego ciała. Ilość krzemu rzeczywiście minimalizuje się wespół z upływem lat. Ubytki tego pierwiastka mogą wywoływać problemy kości i stawów, przesadne wypadanie włosów, starzenie się i rogowacenie skóry, jak i kruszenie się płytki paznokcia Niestety w rezultacie przerabiania produktów konsumpcyjnych ograniczono ilość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A co jest nie tak z z witaminami? Testy podają, że ponad połowa Polaków ma niedobory witaminy D, którą normalnie dostarcza nam światło słoneczne. Deficyt witaminy powoduje osłabienie odporności, zwiększenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Mimo, że jest ona obecna w tak entuzjastycznie spożywanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero spożywanie tabletek z witaminą D w pełni uzupełni jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką zdrowia mentalnego, strzeże nas przed anemią, apatią, osłabieniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed dysfunkcjami oczu. Niedobory tej witaminy są najczęściej wywołane przez zbyt niewielką porcję spożywanego mięsa i produktów mlecznych. Stosownie zracjonalizowana dieta i spożywanie witaminy B12 w pastylkach sprawi, że będziemy cieszyć się doskonałym nastawieniem na długo.

Jak zwalczać atakujące nas bakterie?

Faktycznie, poszczególne suplementy diety są w stanie zwalczać groźne dla organizmu człowieka bakterie, tak jak na przykład Helicobacter Pylori. Nosicielami tej bakterii jest w Naszym kraju ponad połowa populacji. Helicobacter jest w stanie wywoływać tak istotny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być wyeliminowana tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, dostępną w środku Pyloxim, znanym także pod nazwą Pylox. Ten suplement diety został sporządzony w Japonii, gdzie realizuje się niesłychanie specjalistyczne badania nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik powstaje w szczególnie charakterystycznym procesie. Na początku wstrzykuje się unikatowy antygen do naczyń krwionośnych danego gatunku kury. Znoszone przez kury jajka zawierają powieloną ilość przeciwciał, które zostają następnie wyizolowane. W ten sposób tworzy się immunoglobulina Y, która po zjedzeniu wpada do żołądka. tam bakterie Helicobacter oddzielają się od błony żołądka i zostają całkowicie wyeliminowane. Pyloxim to absolutnie naturalny preparat i idealne dopełnienie codziennej diety.

Suplementy diety wywierają wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na nastawienie. Wzbogacają niedobory witamin, przezwyciężają niekorzystne bakterie i pozwalają stracić nadmierne kilogramy. Obecnie suplementy diety są reakcją na minimalizującą się porcję witamin i minerałów w produktach spożywczych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są znacznie mniejsze niż dwie dekady temu. Jest to skutkiem nie tylko zmian ekologicznych, ale co najważniejsze syntetycznych preparatów ochrony roślin wykorzystywanych w gospodarstwach rolnych. Warzywa i owoce są dzisiaj uprawiane na dość dużą skalę, co wpływa na ich jakość i walory smakowe. Spożywanie zdrowych posiłków nie zaspokaja dziennego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Przez to kluczowe jest przyjmowanie witamin i pierwiastków w formie suplementów diety, by nasycać się idealnym zdrowiem na długo.

Preparaty Pyloxim i Power Si dostępne są w sklepie internetowym www.medycynanaturalna.pl. Zadbaj o własne zdrowie i dobrą sprawność. Klikając w ten odnośnik poznasz idealne preparaty dla zdrowia i urody:Power Si

Strona używa cookies
Ok