dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez
Wspaniała muzyka na Twoje wesele, czyli co może zrobić dla Ciebie DJ
29 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
11 maja, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Ceremonia weselna jest niezwykłą ucztą rodzinną, jaka powinna trwale zakorzenić się w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Doskonale by było w przypadku, jeśliby przywodziła przede wszystkim dobre refleksje. Każda Młoda Para śni o cudownym, modnym oraz porywającym weselu. Więc takim, na jakim osoby zaproszone będą dobrze się bawić z przestrzeganiem zasad dobrego stylu i smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesele bez kropli alkoholu

Aktualnie regularnie widujemy informacje rozpowszechniające alkohol, tytoń i papierosy elektroniczne oraz pozostałe używki, przykładowo kawę. Niejednokrotnie nieodpowiedzialne osoby szykując wesele planują zaspokoić wszystkich, natomiast wybraną opcją mogącą to zrobić jest alkohol. Gdy pijemy wszystko jest poza nami i zupełnie nie denerwują nas już nieprzychylne docinki wujków, szloch najmłodszych gości i swąd petów przesuwający się ponad nimi (pomimo iż osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, wyrafinowane potrawy, przeróżnego typu gry oraz wspaniała atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Przytomność na wymienionych imprezach zdarza się niezwykle rzadko, ale od jakiegoś czasu mnóstwo par zaczęło popierać ten zwyczaj. Dlaczego? – ze względu na niepełnoletnie dzieci, które nie mogą widzieć krewnych pod wpływem silnych alkoholi, natomiast z drugiej strony – jest to przejaw dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Coraz więcej osób, bynajmniej nie tylko uczęszczających do Kościoła katolickiego, jest zdania: „wspaniała biesiada wcale nie jest uzależniona od liczby spożytego trunku” lub „zupełnie nie potrzeba alkoholu, by znakomicie świętować”. W sytuacji wesel jest to tak oryginalne, bowiem w Polsce takie okoliczności od dawien dawna były suto zakrapiane. Pary, jakie zdecydowały się rzeczywiście na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, częstokroć słyszały nieprzychylne komentarze, odtrącenie szansy uczestnictwa w imprezie bądź słowa „Wesele bez alkoholu? Hahaha”. O ile zaproszenie profesjonalnego wodzireja na przyjęcie w sumie nie jest niczym dziwnym, to nieobecność napojów alkoholowych – owszem.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Wymarzone wesele to fachowy DJ na wesele z Bydgoszczy i ścieżka dźwiękowa przystosowana do gustów zaproszonych osób. To akurat on przedstawia scenariusz wydarzenia i tworzy przeróżne atrakcje. Na przyjęciu weselnym bezalkoholowym jest wprost obowiązkowy. Cieszący się popularnością DJ to gwarancja wspaniałej zabawy chociażby przez dwa dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego główne powinności? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to jakiekolwiek przedsięwzięcie musi być przez niego odpowiednio wcześnie zakomunikowane i pociągnięte. Każdy gość ma się doskonale bawić, nawet ten niezwykle cichy. Praca wodzireja rozpoczyna się zazwyczaj od wyznaczenia przybyłym gościom ich miejsc, a zaraz potem – razem z przyszłymi wydarzeniami – solidarnie śpiewa z gośćmi, uczy ich tańca, pokazuje rozmaitego rodzaju animacje. Wszystko to odbywa w sposób żartobliwy, jednakże bynajmniej nie kompromitujący. Wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, szczególnie na zabawach bez napojów alkoholowych. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi sporo wymagają i to przez bardzo długi czas w zestawieniu do tych, którzy zaraz na początku imprezy są pod wpływem napojów alkoholowych.

DJ na wszystkie okazje

Bez napojów alkoholowych ma okazję funkcjonować sporo konkurencyjnych uroczystości, m. in. wieczory kawalerskie, sylwester, rocznice ożenku. Zamiast marnotrawić mnóstwo pieniędzy na czysty alkohol, wino i szampana, powinniśmy wykazać się trochę lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński potrafi trwać choćby kilka dni, natomiast w trakcie imprezy Panna Młoda jest przygotowywana do wypełniania roli cudownej żony. To samo tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas których wcale nie powinny skakać prawie nagie tancerki. Ceremonie oraz randki bez napojów wysokoprocentowych są wspaniałą alternatywą zwłaszcza dla tych opracowywanych w dawnym tonie. Często Mężowie mówią, iż planują bawić się doskonale w czasie ceremonii, natomiast nie tylko następnego dnia chwalić się kolegom jaką ilość udało im się wypić. Napój wysokoprocentowy służy przede wszystkim do tego, aby „ukrywać” podstawowe rzeczy, przykładowo brak doświadczania przyjemności z imprezy, przywiązania do najbliższych (albo ogólnie kontaktów społecznych) czy negatywnego percypowania obcej kultury. Niejednokrotnie ludzie nie chcą brać ślubów, bowiem nie mają funduszy na dostateczną ilość alkoholu i właściwie nie spostrzegają prawdziwego sensu tegoż zdarzenia. Wcale nie chodzi tutaj oczywiście wyłącznie o napoje alkoholowe, bo wydatków związanych ze ślubem oraz weselem jest wiele więcej.

Wesela, urodziny oraz pozostałe domowe zabawy bez wódki wina i innych alkoholi nie wyróżniają się faktycznie niczym od takich standardowych. W ustalonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę uznany DJ, na twarzy gości królują uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w obłokach, matka i ojciec jednej i drugiej strony stoją przejęci. W sumie nie ma hipnotyzującego alkoholu, przez jaki szczególnie często owe przyjemne chwile uciekają w niepamięć i zastępuje je zawziętość, brak empatii, złośliwość oraz utarczki uczestników.

Strona używa cookies
Ok