kamery Illustra
Technologie teleinformatyczne w bezpieczeństwie: kamery Illustra, Zettler MZX, Zettler ZX
21 grudnia, 2016
Specjalista radzi: jak sobie poradzić z bólem pleców? Skuteczne metody leczenia kręgosłupa
22 grudnia, 2016

Dobry Dj na event

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź
Wyskoczenie do klubu w piątkowy czy sobotni wieczór, oznacza dla sporej liczby studentów fajny sposób na spędzenie czasu wolnego. Ale nie wyłącznie – chodzi ponadto o odetchnięcie, np. po uciążliwym dniu na uczelni, po niezwykle istotnym sprawdzianie (np. licencjackim), po uzyskaniu posady, na jaką od dawien dawna się czekało. Pretekstów do ucztowania można niewątpliwie odszukać tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. W jaki sposób się jednak zorganizować do wyjątkowego eventu, na którym centralną osobą dbającą o scenografię muzykalną jest DJ? Co włożyć, w jaki sposób się zachowywać i na jaki napój alkoholowy się zdecydować, jeśli wędruje się do klubu pierwszy raz? Dla klientów świętujących systematycznie odpowiedzi na te pytania będą banalne, ale mniej obeznanym zdecydowanie się przydadzą.

Gdzie będę się dobrze bawić?

Którykolwiek lokal posiada odrębny, charakterystyczny klimat. By dobrać ten, który będzie zwyczajnie przystawał do naszych preferencji, jest możliwość: po pierwsze – spytać przyjaciół, którzy poprzednio w nich byli i wiedzą plus minus jaka panuje tam atmosfera. Po drugie – na własną rękę wybrane odwiedzić oraz z pierwszej ręki upewnić się, który jest właściwy. Po trzecie – rozważyć to, na czym głównie nam obecnego wieczoru zależy, np. wypatrujemy drugiej połówki, miłości lub tylko szalonej zabawy do świtu. W sieci mamy możliwość także odszukać mnóstwo stron w rodzaju „poradnik balangowicza”, na których znaleźć można orientacyjne wskazówki na temat konwencjonalnych przygotowań do nocnego wyjścia. Jeżeli jednak wybraliśmy event klubowy z DJ-em, to należy kierować się tutaj nieco odmiennymi regułami. Którymi?

Co zrobić, by dobrze się bawić na klubowym evencie?

Pod żadnym pozorem w ogóle nie możemy wypijać niezliczonej ilości napojów wyskokowych na goły żołądek oraz zmierzać na imprezę już pijanym (lub wyraźnie upitym). Wtedy cała zabawa straci sens. Po godzinie lub dwóch niestety nie będziemy w nastroju czerpać uroków lokalu. Zaś co ważniejsze – z propozycji muzycznej DJ-a na imprezie! Wystarczy jak skonsumujemy pożywny posiłek (nie przejadając się). Do lokalu powinniśmy chodzić ze spokojną głową, w właściwej kondycji oraz z pozytywnym podejściem. Nie warto ubierać się warstwowo, gdyż zwyczajnie jest w nim gorąco. Można śmiało pląsać na krótkim rękawku. Panowie, którzy chcą założyć koszulę z długim rękawem, powinni natychmiast wpakować ją z powrotem do szafki! Niesłychanie łatwo powstaną plamy od potu, co może bardzo szybko zrazić kobiety do obcowania w czasie tańca. Skoro jesteśmy już przy płci pięknej… należy omijać szerokim łukiem toporniejsze jeansy, leginsy pod nimi i wszelkie rzeczy, które przypominają wydziergane przez babunie na drutach… Zdecydowanie nie nadają się one na wspomnianą okoliczność. Jeżeli nadal nie mamy koncepcji co włożyć, wystarczy zerknąć na fotografie DJ-a na imprezie. Inną kwestią jest nieziemski kolor biały. Imprezowicze powinni z niego zrezygnować w interesie mocniejszych kolorów. Biel gwałtownie odbija światło i odsłoni wszystkie niedoskonałości bielizny. Lub fakt zupełnego jej braku. Powinnyśmy dobrać z taktem lśniące dodatki, np. fluorescencyjne naszyjniki.

Aby dyskoteka nie była jednym wielkim rozczarowaniem, nie może istnieć oczywiście bez:

  • zgodnej ekipy towarzyszy,
  • rozmaitych osób, w towarzystwie jakich bardzo lubimy przebywać,
  • osobnego pomieszczenia dla osób tańczących i pijących,
  • łamigłówek, quizów i pozostałych gier
  • dobrej oprawy dźwiękowej

Trzy najważniejsze błędy kobiet wędrujących na imprezę

Wysokie szpilki. Owe wyrażenia nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są wyjątkowo niepraktyczne, zazwyczaj sztywne wewnątrz oraz chorobliwie zginają nogę. Można skręcić kostkę, dostać odgniotków i odparzeń (najczęściej, gdy posiadaczką astronomicznych szpilek jest osoba ubierająca je raz na jakiś czas), nastąpić komuś na stopę i wywołać silny ból. Z reguły do lokali nie można wkraczać w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, bo możemy nimi zniszczyć, np. parkiet albo wyjątkowe elementy umeblowania. Drugim katastrofalnym błędem kobiet jest imprezowanie z rozłożonymi i równolegle mokrymi włosami. Można „zaatakować” nimi kogoś po twarzy, w ogóle nie wygląda to ładnie oraz nie będzie korzystnie kogokolwiek odczuwane. Finałowym ważnym uchybieniem Pań jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em ciężkiej torby z wszelkimi dokumentami, mnóstwem kremów, telefonem, tabletem oraz różnymi rzeczami, które rzeczywiście są zbędne. Jeżeli zdarzy się, iż nikt z przyjaciół nie będzie nadzorował kurtek oraz toreb, możemy paść ofiarą przywłaszczenia. A w takiej sytuacji stracimy wszystko, z czym przybyliśmy do klubu. Należałoby zabrać ze sobą małą listonoszkę do założenia na łańcuszku lub inną niewielką torebeczkę, do której wrzucamy tylko to, co autentycznie potrzebne, np. pieniądze oraz telefon. Z taką torbą będzie można nawet tańczyć (jeśli nie jest wyraźnie obładowana).

Jeśli nie wiesz jak prezentuje się impreza klubowa z udziałem sławnego DJ-a, wejdź w ten link – DJ Jacek PP na eventy klubowe w Łodzi

Strona używa cookies
Ok