banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Banery reklamowe: projekt, druk i lokalizacja
9 listopada, 2016
pożyczki przez internet - pożyczki online w 15 minut - pożyczka w 24h
Pożyczka przez internet, czyli szybka i wygodna pomoc finansowa
11 listopada, 2016

Oprawa wizualna uroczystości weselnych

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

W poszukiwaniu Dj’a idealnego

Czy wspólnie marzycie o tak wspaniałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele padną z wrażenia i długo pozostanie on w ich pamięci? O aurze przesiąkniętej magią, podziwie w oczach najbliższych oraz własnych? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, z pewnością potrzebujecie wytwornicy romantycznych chmur.

Ślub stanowi jeden z najistotniejszych momentów w życiu – nie można tego zakwestionować. Wszystkie przygotowania muszą mieć swój pozytywny finał, ponieważ nikt wcale nie chce zaznać w takich okolicznościach jakichś niedogodności powiązanych, np. z arogancją „wstawionego” dj’a, „odrapanym” tortem weselnym bądź spragnionymi gośćmi z powodu braku dań. Jeżeli postanowiliśmy, że na naszej imprezie weselnej będzie dj, powinniśmy odpowiednio wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, omówić na czym najbardziej nam zależy w czasie tej specjalnej okazji, zatwierdzić umowę (która obejmuje wszystkie detale), kontynuować z nim bezpośredni kontakt (dobrze byłoby, by był osiągalny przez cały dzień) i co równie istotne – sprecyzować wcześniej scenariusz wesela. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, by przygotować wszystkie atrakcje. Wprawny dj nie tylko zadba o bogatą oprawę muzyczną, lecz również przeprowadzi całą uroczystość zapełniając ją rozlicznymi zabawami, tańcami integracyjnymi i niewątpliwie dostateczną porcją humoru.

Taniec Młodej Pary „we mgle”

Aby klasyczny taniec nabrał unikalnego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w nieprzeniknionych, pięknych chmurach wznoszących się przy ziemi. Działanie wytwornicy polega na schładzaniu dymu, a później transportowaniu go w okolicę ziemi. W urządzeniu musi znajdować się pokruszony lód albo wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu uwydatni większość efektów świetlnych i spowoduje, że ów wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli szukamy takiego sprzętu na własne wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na wykonawcę oprawy muzycznej można liczyć na spektakularny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można również wprowadzić w wyszukiwarkę słowa „Ciężki dym Warszawa” oraz znaleźć w rezultatach propozycje wynajmu takiej wytwornicy. Będzie w sam raz na wszelkiego rodzaju imprezy okazjonalne, na przykład:

  • dyskoteki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itp.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • przyjęcia biznesowe, przykładowo w plenerze
  • bankiety karnawałowe
  • wesela w plenerze
  • studniówki
  • pozostałe imprezy okazjonalne, które wymagają niepowtarzalnej oprawy wizualnej oraz dźwiękowej

Oprócz nieziemskich chmur niosących się w czasie zabawy możemy zapoznać się z propozycją wytwarzania sztucznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti lub wyrzutni i działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych nierzadko dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby zyskać olśniewający rezultat „świecących” baniek. Tymczasem syntetyczny śnieg znakomicie nadaje się na dyskoteki domowe, w klubie lub pubie. Można z niego korzystać przez okrągły rok, niezależnie od tego czy temperatura na zewnątrz wynosi +25 lub -25 stopni. Dobrze sprawdzi się w „zimowym” programie teatrów. Na dyskotekach typu „Piana Party” natomiast prym będzie wieść wytwornica gęstej piany – zarówno w plenerze, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym trikiem na „zakamuflowanie” wszystkich mankamentów, które wypływają w trakcie tańca. Chmury osłonią cały parkiet razem z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie więc widać, np. kiedy jedno z was stanie małżonkowi na nodze. Członkowie rodziny oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie skierowany tylko na Wasze pogodne twarze pełne szczęścia. Można naturalnie samemu kupić dymownicę oraz podszkolić się z jej obsługi. Jeżeli zależy Wam jednak wyłącznie na tym niezastąpionym „tańcu w obłokach”, należałoby ją wynająć wraz z ekipą. Nie będziecie musieli zadręczać się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Zwykle wynajmujący zaopatruje ją w profesjonalny płyn, który jest w cenie wynajęcia. Należałoby dodać, że zamiast typowych kostek lodu (takich, jakie wsypujemy do drinków) lepiej jest zakupić suchy lód. Po pierwsze jest dużo ekonomiczniejszy, po drugie – wytwarza niewspółmiernie ładniejszy skutek, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest duży i stanowi około 150 – 250 zł. Zadbajmy o to, żeby zapytać wydzierżawiającego czy udostępni nam wysokiej klasy urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, bowiem nie uzyskamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok