Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Pianka poliuretanowa – nowa forma izolacji ciepła
8 października, 2016
Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe
Projektowanie nowoczesnych reklam wizualnych
12 października, 2016

angra art – profesjonalne usługi i szeroki asortyment

Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli

Szeroki wybór uchwytów meblowych

Sprzedażą uchwytów, gałek oraz różnorodnych przyborów meblowych zajmujemy się od 1990 roku. W internetowej ofercie zawieramy wyroby prestiżowych marek – AMIG, NOMET, SOPUR, ESTAMP oraz Bosetti – Marella. Od 2006 roku sprowadzamy akcesoria oraz preparaty chemiczne do wytwarzania oraz odnowy zarówno konwencjonalnych, jak również nowoczesnych sprzętów domowych. Imaki do sprzętów stworzone są z emalii, mosiądzu, skóry ekologicznej bądź żelaza. Mogą być również srebrzone lub złocone. W naszym sklepie internetowym można odnaleźć rozmaite uchwyty meblowe: ceramiczne, do kabin prysznicowych, do sprzętów dla dzieci, w kształcie „muszelki” gustowne, nowomodne, niekonwencjonalne MODERNO, o szerokim rozstawie, z kamieniami Swarovskiego, wyrafinowane i wprowadzane. Pierwszy wariant wyprodukowany jest z znakomitej jakości ceramiki i przystrojony jest, przykładowo. finezyjnym malowidłem lub układem. Imaki do szklanych drzwi instaluje się w kabinach prysznicowych. Złączenie dwóch przeciwległych gałek jest chromowane i posiada wysoki połysk. Uchwyty meblowe stylowe można ulokować na tradycyjnych meblach, co na pewno doda im szyku. Natomiast współczesne będą właściwe tak naprawdę do wszelkich dzisiejszych sprzętów, np. dwubarwnej komody na kółkach. Posiadamy szeroki asortyment takich zaczepów, które wpasują się w którekolwiek wnętrze i są proste w montażu. Uchwyty nowomodne MODERNO sprawdzą się nie tylko w „męskich” mieszkaniach o niezmiernie „surowym” wystroju. Są wygodne, natomiast prostolinijność wykonania daje im klimatu. Te o dużym rozstawie najlepiej spokojnie umieścić, przykładowo. na szafkach kuchennych. Uchwyty wpuszczane odróżniają się staroświeckim profilem i tym, że posiadają wykonane z metalu obramowanie. Umieszcza się je przy użyciu śrubek. Zwłaszcza do kobiecych wnętrz zostały stworzone imaki z kamyczkami Swarovskiego, które pięknie iskrzą, gdy padają na nie promienie słoneczne. Tutaj można wybrać tradycyjny zaczep bądź kryształowy wisior.

Gałki do mebli i inne akcesoria meblowe

W przypadku takich dodatków do mebli, jak gałki meblowe to na stronie internetowej naszego sklepu przebierać wśród wielu modeli stworzonych z ceramiki, marmuru włoskiego, kryształu i kamieni Swarovskiego. Z pewnością ciekawie będą prezentowały się gałki w kształcie kwiatów albo kul z kryształu. Dla osób doceniających niezależny, bardziej męski temperament wnętrza polecamy także gałki do sprzętów domowych z marmuru włoskiego. Na opracowanej przez naszą firmę stronie można odnaleźć jeszcze inne akcesoria meblowe: ćwieki maskujące, narożniki do skrzyń, oprawki do opisów, skoble oraz taśmy do skrzyń. Poza tym specjalizujemy się w dostarczaniu kapiteli drewnianych i z miału drzewnego, kluczy do sprzętów domowych, kołatek, kół oraz zakończeń nóg, listw drewnianych rzeźbionych, listw oraz taśm mosiężnych, listw intarsjowanych, nóg drewnianych, motywów drewnianych ręcznie rzeźbionych, dużych wzorów z pyłu drzewnego, motywów mosiężnych, szyldów do mebli, wsporników do półek, wieszaków odzieżowych, zamków, zasuw, zatrzasków, zawiasów oraz złącz do łóżek.

Profesjonalne dorabianie kluczy

Zajmujemy się ponadto specjalistycznym dorabianiem rozlicznych wzorów kluczy, m in. do mieszkania, samochodu (kodowane oraz z pilotem), sejfów, motorów, przyczep, pojazdów rolniczych oraz budowlanych. Świadczymy również usługi awaryjnego otwierania mieszkań (domów) i aut, instalacji zabezpieczeń automatycznych w biurach oraz mieszkaniach, projektowania systemu klucza Master Key, instalacji, konserwacji i zmiany wkładek oraz zamków, dorabianie wkładek do funkcjonującego szyfru, fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwego zamka, drzwi (z opcją montażu). Jesteśmy w stanie zrealizować także wszelakie usługi nietypowe. Jeżeli zainteresowała Cię oferta dorabiania kluczy wpisz w google, przykładowo słowa „dorabianie kluczy Białystok”.
Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie. Postaramy się jak najszybciej pomóc dostać się do domu lub samochodu!

Materiały do renowacji mebli, lakiery, bejce i bejcolakiery

W naszym sklepie można odszukać specjalistyczne środki do remontu mebli – rozcieńczalnik do szelaku biały, szelak indyjski naturalny bielony, szelak indyjski naturalny lemon, szelak indyjski naturalny rubin i szelak indyjski naturalny rubin ciemny. Poza tym posiadamy spory wybór pałeczek szelakowych oraz fornirów. Do mebli wykonanych z pełnowartościowego drewna idealnie nadają się bejce na bazie spirytusu, oleje odżywcze do drewna, żywica (np. benzoesowa), oleje „parafinowe”, asfalt syryjski, bejca wodna w proszku, lakierobejca, wyroby do oczyszczania miedzi i mosiądzu, zmywacze do wosków, cyklina w oprawie drewnianej, olej do politury i wiele innych materiałów. Jeżeli chodzi o zabezpieczenie mebli drewnianych to polecamy bejce i lakiery jedynie prestiżowych firm. Bejce wykorzystuje się do malowania drewna na konkretny kolor, dzięki czemu stają się mniej wyraziste nierówności koloru powierzchni. Przenikają głęboko, ale pozostawiają wyraźne tzw. „słoje” świadczące o liczbie lat ściętego drzewa. Zazwyczaj dopasowuje się ją do koloru drewna. Lakier tymczasem ma za zadanie chronić drewno oraz nadaje mu idealny refleks. Lakierobejca to lakier z pigmentem, który doskonale nadaje się do wykonanych z pełnowartościowego drewna mebli wewnątrz lokalu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Bejce i lakiery

Strona używa cookies
Ok