Drewno do palenia w kominku Warszawa drewno kominkowe Nadarzyn drewno kominkowe z transportem
Rodzaje paliw drzewnych
4 stycznia, 2017
Wyroby ze skóry naturalnej licowej torby i torebki ze skóry teczki i kosmetyczki ze skóry
Oryginalne skórzane dodatki
12 stycznia, 2017

Galanteria skórzana od zawsze charakteryzuje się niespadającą sławą. Za najważniejszą zaletę towarów tego gatunku wymienia się długotrwałość. Raz zakupiona skórzana teczka nigdy nie zgubi swojego blasku. Właściwie pielęgnowana będzie znakomitym dodatkiem na całe życie. Artykuły ze skóry mogą być użytkowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Skórzana teczka nadaje elegancji, porównywalnie jak pasek do spodni, czy portfel. Galanteria skórzana to też znakomity pomysł na rocznicowy upominek.

Jeśli zdecydujesz się na zakup produktu ze skóry, powinieneś zapoznać się z informacjami dotyczącymi konserwacji tego ekologicznego materiału. Prawidłowe oczyszczanie i konserwowanie na przykład teczki, utrzyma jej ładny wygląd i wytrzymałość. Zanim wydasz swoje oszczędności na skórzany portfel, czy aktówkę, rozejrzyj się po różnych ofertach, bowiem ceny wytwórców mogą się od siebie mocno różnić.

Jakie informacje zawarliśmy w tym artykule? Porady dotyczące pielęgnacji skóry, ofertę najlepszych skórzanych produktów, oraz zalety galanterii skórzanej. Zapraszamy.

Dlaczego galanteria skórzana jest tak bardzo atrakcyjna?

Produkty ze skóry przenigdy nie opuszczą świata mody. Tak jak nieprzemijający jeans, skóra będzie zawsze wytyczać nowe ścieżki modowe. Skórzana teczka, lub portfel to produkt wybitny, aczkolwiek osiągalny dla każdego. Raz wypłacone oszczędności, są w tym przypadku dobrą inwestycją, bowiem skóra nie traci swojego koloru i jakości, mimo upływu czasu. Podobnie jak srebrna bransoletka, artykuły ze skóry to tradycyjny i luksusowy dodatek, z którym każdy może poczuć się jak ktoś wyjątkowy. Należy tymczasem podkreślić, że jedynie prawidłowa pielęgnacja, sprawi, że skórzane paski, piórniki, czy teczki będą wyglądały niezmiennie przez całe życie. Co jeszcze powoduje, że skóra nigdy się nie nuży? Szeroka gama kolorów i modeli. Skóra, jako ekologiczny wyrób, może być dowolnie barwiona. Jeżeli klasyczna czerń nie stanowi Twojego ulubionego koloru, wybierz koralowy, albo miodowy. W ten sposób wyróżnisz się i zdobędziesz atrakcyjny dodatek. A jakie produkty skórzane są najciekawsze. Często wybierane akcesoria to niewątpliwie skórzane torebki i aktówki ze skóry. Dużą popularnością cieszą się także portfele i piórniki ze skóry, a także skórzane card holdery.

Kupowanie produktów ze skóry.

Planujesz kupić nowy, skórzany pasek, albo torebkę na podarunek? Świetnie, ale uprzednio głęboko przeanalizuj swoją decyzję. Za nim oddasz oszczędności sprawdź, czy dany artykuł wykonany jest z wysokiej jakości materiału. Jak rozpoznać prawdziwą skórę? To jest bardzo przydatne pytanie, gdyż nie wszyscy jesteśmy świadomi, jak wygląda eko-skóra. O jakości skóry niezmiernie dużo powie nam sama etykietka. Musi być na niej opublikowana wiadomość na temat błamu skóry. Napis powinien wyglądać następująco: ang. genuine, fr. vrai, niem. 100% echtes Leder, w języku holenderskim Echt Leer wł. Cuoio Vero, w języku hiszpańskim legitimo Cuero. Innym aspektem jest dotyk. Sprawdź, czy skóra jest delikatna i niezwykle gładka. Może to być oznaką, że produkt jest zrobiony z syntetycznej skóry. Najlepszym zabiegiem na zweryfikowanie wiarygodności skóry jest test wody. Naturalna skóra pochłonie kroplę płynu. Na jej powierzchni odnajdziemy wilgotny ślad, który wyschnie po pewnym czasie. Przy zakupie aktówki, czy saszetki z skóry dobrze jest zwrócić uwagę na suwaki i naszycia. Jeśli zaobserwujemy jakieś defekty, darujmy sobie zakup tegoż wyrobu, bowiem może nie być żywotny.

Jak dbać o skórę?

Żeby jak najdłużej zatrzymać wygląd towarów i móc cieszyć się ich pięknym wyglądem, konieczna jest właściwa pielęgnacja i ochrona skóry. Wyroby ze skóry powinny być osuszane z dala od źródeł ciepła. Jeżeli Twoja aktówka, czy portfel namókł daj mu wyschnąć naturalnie. Suszenie na kaloryferze może spowodować pękania skóry. Buty skórzane muszą być przechowywane w specjalistycznych pokrowcach uniemożliwiających wnikaniu kurzu. W przypadku zabrudzeń świetnie sprawdzi się zwilżona szmatka. Jakiekolwiek zabiegi pielęgnacyjne, takie jak natłuszczanie i czyszczenie powinno się przeprowadzać co 2 – 3 miesiące. Warto jest używać naturalnych specyfików, takich jak balsamy z woskiem pszczelim i protectory, zabezpieczające wyroby przed nadmiarem wody. Konserwacja skóry polepsza jej wygląd i nadaje jej jedwabistą miękkość. Odpowiednio zrealizowane zabiegi przedłużają żywotność wyrobów o wiele lat.

Damska aktówka, czy męski pasek ze skóry? Co kupisz teraz? Produkty skórzane to doskonały prezent dla bliskich, jak i dla samego siebie. Obok atrakcyjnego wyglądu, artykuły ze skóry są także bardzo Dla przykładu aktówki skórzane oferowane przez przedsiębiorstwo Galskór, oprócz obszernej kieszeni głównej, zaopatrzone zostały w tzw. „mini biuro”, złożone z opakowania na telefon, przedziałka na pióra, jak i kieszonkę na wizytówki. Takie wyroby tworzone są z myślą o nowoczesnych pracownikach, którzy doceniają atrakcyjne koncepcje.

Pełna oferta marki Galskór udostępniona jest na tej stronie www: piórnik skórzany

Strona używa cookies
Ok