Kursy na karetki pogotowia szkolenia dla kierowców karetek
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
13 marca, 2017
Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa
Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów
15 marca, 2017

Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Dzisiaj dzięki medycynie estetycznej można w przystępny, ale czasem wyjątkowo kosztowny sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Niwelowanie zmarszczek, zwalczanie blizn, błyskawiczne wyszczuplanie, korygowanie ust albo neutralizowanie cieni pod oczami – to tylko niektóre z grona niesamowitych terapii poprawiających wygląd. Dzięki nowoczesnym technologiom mamy szansę owocnie walczyć z oznakami upływającego czasu, nadwagą, a nawet bruksizmem. Ludzi nieprzerwanie przyciąga wątek długotrwałej młodości i wspaniałego ciała. Jakie zatem zabiegi opracowała dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych mechanizmów odbudowy skóry

Jednym z atrakcyjniejszych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej elastyczność. Blizny oraz przebarwienia po kilku wizytach rzeczywiście są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które planują poprawić formę skóry, wyrównać jej odcień oraz zniwelować zmarszczki, z pewnością będą usatysfakcjonowane. Na wyniki bynajmniej nie trzeba albowiem miesiącami czekać. Stymulacja wewnętrznych warstw skóry sprawia wzmożoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Kuracja Dermapen sprawdza się w złożonym redukowaniu łysienia, usuwaniu blizn potrądzikowych oraz korekcie widoczności rozstępów. Podczas wizyty skóra jest „raniona”, a do jej wnętrza przenikają mieszanki aktywne, np. preparaty na bazie krzemionki. Komórki skóry są prowokowane do głębokiej odbudowy.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Permanentny brak czasu, używki, stres oraz sporo innych elementów oddziałuje na pojawienie się nadmiernych kilogramów. Trzeba stanowczo powiedzieć, iż nadwyżka tkanki tłuszczowej jest trudnym problemem współczesnego świata. To nie tylko przedmiot natury estetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Organizm przyjmuje nadzwyczaj tłuste posiłki i mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich całkiem spożytkować. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna nagromadzać tkankę tłuszczową pod powierzchnią skóry, natomiast jeśli jest jej już nazbyt wiele, zaczynamy mieć trudności z oddychaniem, chodzeniem po zakupy itd. Forma fizyczna znacząco się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim kłopotom, natomiast badaczom udało się skonstruować mnóstwo zabiegów, jakie mają za zadanie usunięcie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość rozpocząć od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical albo Maximus TriLipo.

Trwała redukcja cellulitu

Jeśli zamierzamy pozbyć się niepożądanej tkanki tłuszczowej, nieestetycznych grudek pod skórą oraz uelastycznić ciało, to optymalne rezultaty zaraz po kilku wizytach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie profesjonalne głowice. Efektywność pierwszej opiera się na ultradźwiękach, które wnikają w głąb ciała oraz uszkadzają tkankę tłuszczową. Pozostała głowica służy do drenażu limfatycznego, co oznacza, iż uwolnione komórki tłuszczowe zmierzają poprzez limfę do wątroby, a w efekcie są wydalone z naszego ciała. Ta innowacyjna technika wykorzystuje naturalne mechanizmy występujące w ludzkim organizmie. Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny i nie wymaga wdrożenia żadnych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? Przede wszystkim po pierwszej sesji mamy szansę stracić około 2-4 cm w obrębie ciała. Żeby otrzymać jeszcze wspanialsze rezultaty trzeba zrealizować od 4 do 6 kuracji, stosować prawidłową dietę oraz spożywać około 2 litry wody bez gazu dziennie. Po zabiegu w niektórych przypadkach może pojawić się zaczerwienienie skóry, które zanika jednak po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Otrzymanie pięknego wyglądu nie wiąże się tylko ze zwalczaniem niepożądanych kilogramów. Kanały telewizyjne, w których znajdują się osoby z tuszą, krótko mówiąc nie demonstrują nam co w rzeczywistości ma miejsce ze skórą. A reguła jest taka, iż traci ona elastyczność, uwidaczniają się blizny, a czasami duże obszary zwiotczałej skóry (często na brzuchu). Zamiast rygorystycznej kuracji trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu możemy zmienić wygląd sylwetki i jednocześnie zatroszczyć się o skórę. Dokładna intensyfikacja naskórka, skóry właściwej i mięśni minimalizuje ilość komórek lipidowych, polepsza napięcie skóry, ma działanie odmładzające, poprawia krążenie krwi oraz zmniejsza zmarszczki. Zabieg należy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, żeby osiągnąć optymalne wyniki. Przeprowadza się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki temu narzędziu mamy możliwość także minimalizować zmarszczki dokoła ust oraz profilować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka wdroży niewielką głowicę, która zdecydowanie uderzy w centrum problemu. Zaraz po pierwszej sesji daje się spostrzec zminimalizowanie zmarszczek i wyraźnie zauważalne policzki. Jeżeli planujemy osiągnąć spektakularny efekt w bardzo szybkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością potrafi towarzyszyć nam wrażenie ciężkości kończyn oraz opuchnięcia. Niniejsza niedogodność jest zazwyczaj przemilczana w wywiadzie z lekarzem albo kosmetyczką (przed terapią). A tymczasem możemy się oswobodzić także od tego kłopotu. Dzięki Endermologii LPG lub terapii Icoone z pewnością polepszy się nasz komfort życia. Ich działanie opiera się na usuwaniu płynów tkankowych i udoskonaleniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji uzyskasz tutaj –

Strona używa cookies
Ok