Darmowa telewizja - Telewizja online - Telewizja internetowa - TVP1 i Polsat Sport za darmo
Darmowa telewizja w internecie – przygotuj się na nowy wymiar rozrywki
22 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Rekonstrukcja zniszczonych włosów
28 października, 2016

Awaryjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zatrzasnąłeś drzwi do swojego samochodu?

Nierzadko zdarza się, że przez nieostrożność bądź pośpiech zostawimy kluczyki od pojazdu na tylnym miejscu bądź przełamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy umówić się z ekspertem niż apelować o radę „osoby z ulicy”. Żeby odblokować drzwi do auta, konieczna jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza tradycyjne ślusarstwo. Nie chcemy również wyczekiwać na eksperta przez kilka godzin. Zatem optymalnym rozwiązaniem jest wezwanie firmy, która takimi potrzebami zajmuje się na co dzień. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie wyrażenia „otwieranie samochodu Gorzów lub „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz znaleźć stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalizacja. W danej chwili możemy uruchomić każdy zamek wszystkich marek, modeli oraz roczników, także tych z systemem podwójnego ryglowania. Co więcej:

 • wyeliminujemy złamany klucz z przewodu zamka
 • usprawnimy lub wymienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • naprawimy popsuty albo powłamaniowy zamek
 • skorygujemy stacyjkę – powłamaniową albo zepsutą
 • dorobimy klucze do auta
 • przystosujemy stacyjkę lub zamek pod funkcjonujący klucz
 • uruchomimy auto, do którego właściciel utracił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie róbmy niczego na własną rękę

Otwieranie drzwi od samochodu przez naszego specjalistę może potrwać od paru chwil do kilku minut. Przebiega ono zupełnie bezawaryjnie. Innymi słowy – nie zostawi żadnych znaków, żadnych niedociągnięć. Cena za uruchomienie samochodu jest negocjowana indywidualnie i uzależniona jest od wariantu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w którym znajduje się auto oraz marki, modelu i rocznika. Nasz ekspert będzie miał ze sobą specjalistyczny sprzęt, za pomocą którego jest osiągalna tak szybka pomoc. Powinniśmy mieć na uwadze, że wytwórcy aut konstruują coraz nowsze zabezpieczenia. Tym bardziej nie powinniśmy bez pomocy próbować wedrzeć się do środka lub używać narzędzi znajdujących się „pod ręką”. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które mogą być użyte do naprawy lub zmiany zamka.

Gdy zamek nie działa w odpowiedni sposób, prawdopodobnie oznacza to, iż za bardzo wytarły się krawędzie kluczyków oraz zapadek (są umieszczone w zamku). Jeżeli zastąpimy je nowymi, zamek będzie działał jeszcze przez wyjątkowo długi czas – przynajmniej kilka lat. Poważniejszym kłopotem są szkody mechaniczne powstałe w efekcie próby wtargnięcia do samochodu. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda potwornie, takie zamki da się naprawić! Wyłącznie w takiej sytuacji, gdy zamek jest połamany, należy go zamienić na nowy oraz dostosować do istniejących kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów mieści w sobie ponadto wymianę obudowy do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Co więcej nasz fachowiec może przenieść transponder z naruszonego klucza do kolejnego. Wskutek tego uda się uniknąć programowania kolejnych kluczy.

Gdy nie możemy wejść do mieszkania…

Odblokowujemy, wymieniamy bądź naprawiamy każdy typ zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te mocno skomplikowane – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domków jednorodzinnych, biur, magazynów i najrozmaitszych lokali użytkowych w pewny, fachowy i szybki sposób. Nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • naprawimy lub zastąpimy zamki w drzwiach w przypadku włamania, usterki czy dewastacji
 • zamontujemy posiłkowe zamki w mieszkaniach
 • odblokujemy sejf lub kasę pancerną
 • oferujemy rzetelną restaurację i przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • poradzimy w zakresie ochraniania mieszkań, domów i najrozmaitszych pomieszczeń przed „rabusiami”
 • poradzimy również w zakresie ubezpieczeń mechanicznych, koniecznych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto nam powierzyć awaryjne otwieranie zamków?

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są jedynie kompetentni eksperci, którzy legitymują się odpowiednimi certyfikatami, kursami i szkoleniami prowadzonymi przez renomowanych producentów zamków oraz pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy innowacyjne urządzenia, za pomocą których w ogóle nie zostanie uszkodzony (np. porysowany) żaden zamek bądź framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, też w dni wolne od pracy (święta). Zapewniamy szybki dojazd niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o awarii. Oferujemy pomoc na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chwalęcice, Janice-Wawrów, Nowy Dwór, Śródmieście, czy Zakanale oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Kostrzyna nad Odrą, Myślibórz, Sulęcin, Słubice, Baczyna, Łupowo, Lubczyno, Niwica, Deszczno, Wawrów, Kłodawa,czy Różanki Szklarnia.

Szczegóły oferty możesz znaleźć pod linkiem – Otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.

Strona używa cookies
Ok