Profesjonalny kurs jazdy defensywnej
20 czerwca, 2016
Remont od A do Z
24 lipca, 2016

Przy dokonywaniu wyborów rozstrzygające jest bardzo często pierwsze wrażenie. Oryginalny produkt przyciąga skuteczniej, dlatego też dla przedsiębiorców istotna jest stylistyka wykonania i pomysłowość. Dobrze dopasowane kolory i niebanalny pomysł, to dwa czynniki, które sprawiają, że dana rzecz pozostaje w pamięci konsumentów. Dla nas, jako fachowych grafików, istotne jest, aby każdy projekt graficzny był wyjątkowy i miał to coś, co sprawia, że ludzie nie mogą oderwać od niego wzroku. W naszym studiu graficznym projektujemy loga i logotypy. Przygotowujemy interesujące plakaty, ulotki, wizytówki i katalogi. Zajmujemy się także projektowaniem stron www zapewniając konstruktywne rozwiązania graficzne i niestandardowe koncepcje na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne na wysokim poziomie

W naszym studio grafiki tworzą się oryginalne pomysły i wyjątkowe projekty graficzne. To także tutaj świadczymy kompetentne usługi graficzne. Zaczynając od logo dla Twojej firmy, przez kompletne katalogi reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to co robisz – my znajdziemy pomysł dla każdego. Mówimy „nie” dla tradycyjnych wzorów. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne tworzone dla naszych Kontrahentów były ciekawe, wyjątkowe i przykuwające uwagę. Ma za nimi przemawiać niezwykła moc perswazji i dobre wyczucie stylu. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, dla których projekty graficzne nie są nieistotne.

Atrakcyjna identyfikacja wizualna

Kształtowanie marki zaczyna się na poziomie komunikacji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależy nie tylko jego przyszły sukces, ale również charakter przedsiębiorstwa. Każda ceniąca się marka wykorzystuje identyfikację wizualną, która tworzy tożsamość firmy i wpływa na kojarzenie firmy przez Konsumentów. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, które firma rozmieszcza wszędzie – w internecie, w mediach, a także w reklamie. Z takiego względu musi być ono charakterystyczne i unikatowe, aby osobom z zewnątrz kojarzyło się jedynie z konkretną marką. Znaczący jest wybór czcionki, styl liter i kolorystyka, odwołująca się do konkretnej działalności. Logo firmy umieszcza się na opakowaniach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co sprawia, że ranga firmy wzrasta, podobnie jak zyski. W taki sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i buduje relacje, nie stosując właściwie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały proces zapoczątkowujemy od zaprojektowania unikalnego logo, które będzie wizytówką danej marki. Realizujemy także projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Damy Twojej firmie większą popularność za pomocą ciekawej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o ogromnych możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko na wyciągnięcie ręki i to zaledwie w niewielu krokach. Niemniej, aby zaistnieć w sieci, każda firma| potrzebuje oryginalnej strony internetowej, która będzie wyróżniała ją dla poszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają nowatorskie projekty stron www w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i niestandardowe pomysły. Stawiamy na wygodnekoncepcje i wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów. Tworzone przez nas strony są wysoce funkcjonalne i niezwykle estetyczne. Nie kradniemy pomysłów, ani nie wykorzystujemy gotowych szablonów. Cały projekt realizowany jest indywidualnie, co gwarantuje oryginalne rezultaty. Z naszą pomocą Twoja strona będzie się wyróżniać.

Kilka słów o naszym studio graficznym

Pomimo, że na toruńskim rynku działamy od niespełna roku, to na koncie mamy już wiele sukcesów. Natychmiast po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na uruchomienie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie wypełniała wszystkie wymagania Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem z odzieżą CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas ogromny krok do przodu i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Bezustannie uczymy się i odkrywamy branżę graficzną, co pozwala nam na stosowanie nowatorskich trendów w naszej pracy. Dla naszej firmy, to właśnie ta świeżość w podejściu do projektów okazała się kluczem do sukcesu. Obecnie jesteśmy gotowi na więcej przygód. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Również dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje unikalne projekty graficzne. Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, materiałów reklamowych i grafiki komputerowej. Wykonujemy projekty takie jak identyfikacja wizualna i strony internetowe Wykorzystujemy jedynie własne pomysły, co powoduje, że nasze projekty to gwarancja oryginalności. Niepowtarzalny styl i wyczucie gustu, to dwie wartości, które okryją Państwo w wszystkich naszych projektach. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

 

Strona używa cookies
Ok